V liga rejon Kraków => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 8
Data kolejki ligowej: 2015-12-20
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2015-12-17 18:00 43 KS „Górnik” Wieliczka - UKS „Zarabie” Myślenice II 10:4 tak
1   A MARCHEWKA Artur W STALMACH Zbigniew 3:0 (11:6, 11:5, 11:3) 1:0
2   B FLOREK Arkadiusz X FRAŚ Paweł 3:1 (11:7, 8:11, 11:9, 11:7) 2:0
3   C KURCZYNA Łukasz Y KNAPCZYK Józef 3:0 (11:7, 11:3, 11:4) 3:0
4   D KOLIŃSKI Witold Z PORADZISZ Michał 3:0 (11:1, 11:9, 11:7) 4:0
5   A FLOREK Arkadiusz
MARCHEWKA Artur
W FRAŚ Paweł
STALMACH Zbigniew
3:1 (11:4, 7:11, 11:5, 11:9) 5:0
6   B KURCZYNA Łukasz
KOLIŃSKI Witold
X PORADZISZ Michał
KNAPCZYK Józef
3:0 (11:5, 11:4, 11:5) 6:0
7   A MARCHEWKA Artur X FRAŚ Paweł 3:0 (11:8, 11:3, 11:8) 7:0
8   B FLOREK Arkadiusz W STALMACH Zbigniew 3:1 (11:7, 10:12, 11:7, 11:9) 8:0
9   D KOLIŃSKI Witold Y KNAPCZYK Józef 3:1 (11:5, 7:11, 11:3, 11:4) 9:0
10   C KURCZYNA Łukasz Z PORADZISZ Michał 2:3 (11:7, 3:11, 11:8, 9:11, 7:11) 9:1
11   A MARCHEWKA Artur Y KNAPCZYK Józef 1:3 (11:4, 11:13, 9:11, 7:11) 9:2
12   C KURCZYNA Łukasz W STALMACH Zbigniew 3:1 (11:7, 12:14, 11:5, 11:6) 10:2
13   B FLOREK Arkadiusz Z PORADZISZ Michał 2:3 (11:8, 13:11, 2:11, 6:11, 13:15) 10:3
14   D KOLIŃSKI Witold X FRAŚ Paweł 2:3 (11:5, 9:11, 10:12, 12:10, 7:11) 10:4
2015-12-19 13:00 44 MKS KSOS Kraków III - „Q Team” Kraków 2:12 tak
1   A CHOLEWA Wacław W PALCZYŃSKI Bogdan 0:3 (8:11, 6:11, 5:11) 0:1
2   B BUJAK Piotr X BIESAGA Marek 1:3 (1:11, 7:11, 11:9, 7:11) 0:2
3   C WALCZAK Wojciech Y GONET Maciej 0:3 (6:11, 2:11, 12:14) 0:3
4   D KUSZYŃSKI Marek Z STOLARCZYK Marcin 1:3 (6:11, 9:11, 11:9, 6:11) 0:4
5   A BUJAK Piotr
KUSZYŃSKI Marek
W PALCZYŃSKI Bogdan
STOLARCZYK Marcin
3:1 (15:13, 12:14, 12:10, 11:9) 1:4
6   B CHOLEWA Wacław
WALCZAK Wojciech
X BIESAGA Marek
KURDZIEL Stanisław
0:3 (5:11, 7:11, 5:11) 1:5
7   A CHOLEWA Wacław X BIESAGA Marek 0:3 (5:11, 4:11, 11:13) 1:6
8   B BUJAK Piotr W PALCZYŃSKI Bogdan 1:3 (6:11, 9:11, 13:11, 8:11) 1:7
9   D KUSZYŃSKI Marek Y GONET Maciej 0:3 (9:11, 5:11, 6:11) 1:8
10   C WALCZAK Wojciech Z STOLARCZYK Marcin 0:3 (6:11, 8:11, 10:12) 1:9
11   A CHOLEWA Wacław Y GONET Maciej 0:3 (9:11, 5:11, 8:11) 1:10
12   C WALCZAK Wojciech W PALCZYŃSKI Bogdan 0:3 (5:11, 5:11, 2:11) 1:11
13   B BUJAK Piotr Z KURDZIEL Stanisław 3:1 (11:9, 5:11, 11:9, 11:9) 2:11
14   D KUSZYŃSKI Marek X BIESAGA Marek 0:3 (3:11, 13:15, 6:11) 2:12
2015-12-20 11:00 45 PKS „Porta” Kraków - AS „Progres” Kraków 11:3 tak
1   A SZEROCKI Jan W RESZKA Jakub 3:1 (11:6, 6:11, 11:8, 11:1) 1:0
2   B KUTYŁA Dawid X PIEGZA Adrian 3:1 (11:7, 11:9, 4:11, 11:7) 2:0
3   C ZAPALSKI Bartosz Y OCŁOŃ Stanisław 3:0 (11:5, 11:6, 11:8) 3:0
4   D PARTYKA Ryszard Z WIERZBIŃSKI Marcin 1:3 (11:4, 9:11, 11:13, 7:11) 3:1
5   A ZAPALSKI Bartosz
SZEROCKI Jan
W PIEGZA Adrian
WIERZBIŃSKI Marcin
3:1 (11:9, 11:8, 9:11, 11:6) 4:1
6   B KUTYŁA Dawid
PARTYKA Ryszard
X OCŁOŃ Stanisław
RESZKA Jakub
3:1 (8:11, 11:6, 12:10, 17:15) 5:1
7   A SZEROCKI Jan X PIEGZA Adrian 1:3 (6:11, 10:12, 13:11, 9:11) 5:2
8   B KUTYŁA Dawid W RESZKA Jakub 3:1 (11:3, 7:11, 15:13, 11:7) 6:2
9   D PARTYKA Ryszard Y OCŁOŃ Stanisław 3:0 (11:9, 11:4, 18:16) 7:2
10   C ZAPALSKI Bartosz Z WIERZBIŃSKI Marcin 3:0 (11:9, 11:3, 11:8) 8:2
11   A SZEROCKI Jan Y OCŁOŃ Stanisław 3:0 (11:9, 13:11, 12:10) 9:2
12   C ZAPALSKI Bartosz W RESZKA Jakub 3:0 (11:9, 20:18, 12:10) 10:2
13   B KUTYŁA Dawid Z WIERZBIŃSKI Marcin 3:2 (10:12, 13:15, 11:9, 11:4, 11:9) 11:2
14   D PARTYKA Ryszard X PIEGZA Adrian 0:3 (8:11, 8:11, 2:11) 11:3
2015-12-18 19:00 46 TKS „Opoka” Trzebinia III - UKS „Zarabie” Myślenice III 5:9 tak
1   A NYCZ Bartosz W TALAGA Samuel 3:2 (12:10, 10:12, 11:7, 5:11, 11:7) 1:0
2   B ZAJĘCKI Rafał X ŚWIATŁOŃ Sebastian 0:3 (3:11, 9:11, 8:11) 1:1
3   C ZAJĘCKI Paweł Y ZAKRZYŃSKI Dominik 1:3 (11:9, 8:11, 10:12, 3:11) 1:2
4   D BAŁUSZEK Marcin Z ŚWIĘCH Jarosław 3:0 (11:9, 11:8, 12:10) 2:2
5   A ZAJĘCKI Rafał
BAŁUSZEK Marcin
W ZAKRZYŃSKI Dominik
TALAGA Samuel
2:3 (11:7, 10:12, 11:6, 9:11, 7:11) 2:3
6   B NYCZ Bartosz
ZAJĘCKI Paweł
X ŚWIATŁOŃ Sebastian
ŚWIĘCH Jarosław
2:3 (11:7, 9:11, 6:11, 11:4, 10:12) 2:4
7   A NYCZ Bartosz X ŚWIATŁOŃ Sebastian 0:3 (5:11, 7:11, 3:11) 2:5
8   B ZAJĘCKI Rafał W TALAGA Samuel 0:3 (4:11, 7:11, 8:11) 2:6
9   D BAŁUSZEK Marcin Y ZAKRZYŃSKI Dominik 2:3 (9:11, 10:12, 11:7, 11:6, 6:11) 2:7
10   C ZAJĘCKI Paweł Z ŚWIĘCH Jarosław 3:1 (11:5, 11:7, 9:11, 11:5) 3:7
11   A NYCZ Bartosz Y ZAKRZYŃSKI Dominik 2:3 (11:9, 11:4, 5:11, 8:11, 8:11) 3:8
12   C ZAJĘCKI Paweł W TALAGA Samuel 3:2 (11:5, 9:11, 13:15, 11:9, 11:5) 4:8
13   B ZAJĘCKI Rafał Z ŚWIĘCH Jarosław 3:0 (13:11, 11:6, 12:10) 5:8
14   D BAŁUSZEK Marcin X ŚWIATŁOŃ Sebastian 2:3 (6:11, 11:8, 11:6, 7:11, 10:12) 5:9
2015-12-20 11:00 48 UKS „Jola” Kraków - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 12:2 tak
1   A PIETRZYK Marcin W GLANOWSKI Waldemar 0:3 (9:11, 9:11, 10:12) 0:1
2   B GRATKOWSKI Jacek X BOCHENEK Dariusz 3:1 (11:7, 11:7, 8:11, 11:7) 1:1
3   C SZATKO-NOWAK Jolanta Y BEŁZA Janusz 3:0 (11:5, 11:2, 11:2) 2:1
4   D NOWACKA Dorota Z GIBAŁA Marcin 3:1 (4:11, 11:8, 12:10, 11:5) 3:1
5   A SZATKO-NOWAK Jolanta
GRATKOWSKI Jacek
W BEŁZA Janusz
GLANOWSKI Waldemar
3:0 (11:3, 11:6, 11:2) 4:1
6   B NOWACKA Dorota
PIETRZYK Marcin
X BOCHENEK Dariusz
GIBAŁA Marcin
3:1 (12:10, 11:9, 8:11, 12:10) 5:1
7   A PIETRZYK Marcin X BOCHENEK Dariusz 3:2 (4:11, 11:5, 11:13, 11:9, 11:5) 6:1
8   B GRATKOWSKI Jacek W GLANOWSKI Waldemar 3:2 (12:14, 9:11, 11:9, 11:5, 11:5) 7:1
9   D NOWACKA Dorota Y BEŁZA Janusz 3:1 (11:9, 10:12, 11:9, 11:4) 8:1
10   C SZATKO-NOWAK Jolanta Z GIBAŁA Marcin 3:1 (11:3, 11:4, 9:11, 11:8) 9:1
11   A PIETRZYK Marcin Y BEŁZA Janusz 3:0 (11:8, 11:8, 11:9) 10:1
12   C SZATKO-NOWAK Jolanta W GLANOWSKI Waldemar 3:2 (11:9, 11:6, 11:13, 5:11, 11:9) 11:1
13   B KOSTECKI Andrzej Z GIBAŁA Marcin 0:3 (4:11, 6:11, 3:11) 11:2
14   D NOWACKA Dorota X BOCHENEK Dariusz 3:1 (11:5, 11:9, 8:11, 11:5) 12:2
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Drużyna UKS "Korona" Trzebinia wycofała się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy.
Drużyna UKS Wolbrom I wycofała się z rozgrywek w trakcie II rundy.
Drużyna UKS Wolbrom I została ukrana odjęciem dwóch punktów za nieprawidłowości w sezonie 2014/2015 na podstawie Uchwały Zarządu KOZTS.