V liga rejon Kraków => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 7
Data kolejki ligowej: 2015-12-13
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2016-01-08 18:00 37 UKS „Jola” Kraków - KS „Górnik” Wieliczka 7:7 tak
1   A SZATKO-NOWAK Jolanta W MARCHEWKA Artur 3:0 (12:10, 13:11, 11:7) 1:0
2   B NOWACKA Dorota X FLOREK Arkadiusz 1:3 (8:11, 11:8, 6:11, 5:11) 1:1
3   C PIETRZYK Marcin Y KURCZYNA Łukasz 1:3 (10:12, 11:9, 9:11, 3:11) 1:2
4   D GRATKOWSKI Jacek Z KOLIŃSKI Witold 3:1 (11:9, 11:6, 5:11, 11:9) 2:2
5   A SZATKO-NOWAK Jolanta
GRATKOWSKI Jacek
W FLOREK Arkadiusz
KOLIŃSKI Witold
3:1 (14:12, 11:7, 7:11, 11:4) 3:2
6   B NOWACKA Dorota
PIETRZYK Marcin
X MARCHEWKA Artur
KURCZYNA Łukasz
1:3 (13:11, 5:11, 7:11, 9:11) 3:3
7   A SZATKO-NOWAK Jolanta X FLOREK Arkadiusz 3:2 (9:11, 11:4, 10:12, 11:5, 11:8) 4:3
8   B NOWACKA Dorota W MARCHEWKA Artur 1:3 (11:9, 4:11, 8:11, 5:11) 4:4
9   D GRATKOWSKI Jacek Y KURCZYNA Łukasz 3:1 (9:11, 11:6, 11:8, 11:6) 5:4
10   C PIETRZYK Marcin Z KOLIŃSKI Witold 2:3 (11:9, 4:11, 11:6, 4:11, 6:11) 5:5
11   A SZATKO-NOWAK Jolanta Y KURCZYNA Łukasz 3:1 (11:6, 8:11, 13:11, 11:7) 6:5
12   C PIETRZYK Marcin W MARCHEWKA Artur 0:3 (6:11, 8:11, 7:11) 6:6
13   B NOWACKA Dorota Z KOLIŃSKI Witold 2:3 (6:11, 11:9, 7:11, 12:10, 10:12) 6:7
14   D GRATKOWSKI Jacek X FLOREK Arkadiusz 3:0 (11:8, 11:9, 11:8) 7:7
2015-12-13 11:00 39 UKS Wolbrom I - TKS „Opoka” Trzebinia III 4:10 tak
1   A SĘK Rafał W NYCZ Bartosz 0:3 (8:11, 9:11, 9:11) 0:1
2   B SUŁKOWSKI Karol X ZAJĘCKI Rafał 2:3 (11:4, 9:11, 11:9, 4:11, 12:14) 0:2
3   C PŁOWIEC Patryk Y ZAJĘCKI Paweł 1:3 (5:11, 9:11, 11:9, 6:11) 0:3
4   D NEUMANN Jacek Z BAŁUSZEK Kamil 3:2 (6:11, 11:7, 11:9, 6:11, 11:6) 1:3
5   A SĘK Rafał
NEUMANN Jacek
W NYCZ Bartosz
ZAJĘCKI Paweł
3:1 (11:5, 11:6, 8:11, 11:4) 2:3
6   B PŁOWIEC Patryk
SUŁKOWSKI Karol
X BAŁUSZEK Kamil
ZAJĘCKI Rafał
3:1 (11:9, 11:5, 12:14, 11:9) 3:3
7   A SĘK Rafał X ZAJĘCKI Rafał 3:1 (7:11, 11:7, 11:5, 11:5) 4:3
8   B SUŁKOWSKI Karol W NYCZ Bartosz 1:3 (6:11, 7:11, 11:6, 5:11) 4:4
9   D NEUMANN Jacek Y ZAJĘCKI Paweł 0:3 (9:11, 5:11, 9:11) 4:5
10   C PŁOWIEC Patryk Z BAŁUSZEK Kamil 1:3 (11:8, 12:14, 8:11, 9:11) 4:6
11   A SĘK Rafał Y ZAJĘCKI Paweł 1:3 (6:11, 11:4, 5:11, 4:11) 4:7
12   C PŁOWIEC Patryk W NYCZ Bartosz 0:3 (9:11, 2:11, 11:13) 4:8
13   B SUŁKOWSKI Karol Z BAŁUSZEK Kamil 2:3 (9:11, 11:9, 8:11, 11:9, 10:12) 4:9
14   D NEUMANN Jacek X ZAJĘCKI Rafał 1:3 (9:11, 11:8, 8:11, 8:11) 4:10
2015-12-13 11:00 40 UKS „Zarabie” Myślenice III - PKS „Porta” Kraków 9:5 tak
1   A ZAKRZYŃSKI Dominik W ZAPALSKI Bartosz 3:1 (11:6, 11:7, 14:16, 11:8) 1:0
2   B ŚWIATŁOŃ Sebastian X KUTYŁA Dawid 3:1 (11:3, 7:11, 11:8, 11:9) 2:0
3   C ŚWIĘCH Jarosław Y SZEROCKI Jan 0:3 (9:11, 4:11, 4:11) 2:1
4   D TALAGA Samuel Z MAŚLONG Mirosław 3:1 (11:8, 8:11, 11:9, 12:10) 3:1
5   A ZAKRZYŃSKI Dominik
TALAGA Samuel
W ZAPALSKI Bartosz
SZEROCKI Jan
3:0 (11:5, 11:9, 11:8) 4:1
6   B ŚWIATŁOŃ Sebastian
ŚWIĘCH Jarosław
X KUTYŁA Dawid
PARTYKA Ryszard
3:0 (11:8, 11:6, 11:8) 5:1
7   A ZAKRZYŃSKI Dominik X KUTYŁA Dawid 3:2 (8:11, 7:11, 11:7, 14:12, 11:8) 6:1
8   B ŚWIATŁOŃ Sebastian W ZAPALSKI Bartosz 3:2 (8:11, 14:12, 9:11, 13:11, 11:8) 7:1
9   D TALAGA Samuel Y SZEROCKI Jan 2:3 (11:8, 9:11, 11:8, 7:11, 15:17) 7:2
10   C ŚWIĘCH Jarosław Z MAŚLONG Mirosław 1:3 (9:11, 11:7, 9:11, 9:11) 7:3
11   A ZAKRZYŃSKI Dominik Y SZEROCKI Jan 3:1 (11:7, 11:4, 10:12, 11:6) 8:3
12   C ŚWIĘCH Jarosław W ZAPALSKI Bartosz 0:3 (9:11, 12:14, 7:11) 8:4
13   B ŚWIATŁOŃ Sebastian Z PARTYKA Ryszard 3:0 (11:8, 11:7, 11:9) 9:4
14   D TALAGA Samuel X KUTYŁA Dawid 0:3 (5:11, 6:11, 9:11) 9:5
2015-12-13 11:00 41 AS „Progres” Kraków - MKS KSOS Kraków III 12:2 tak
1   A PIEGZA Adrian W GROMADA Arkadiusz 3:1 (11:7, 11:9, 9:11, 11:9) 1:0
2   B WIERZBIŃSKI Marcin X ROSIEK Kamil 3:1 (11:9, 9:11, 11:6, 11:6) 2:0
3   C RESZKA Jakub Y WALCZAK Wojciech 3:0 (11:7, 11:4, 11:5) 3:0
4   D MYSTEK Rafał Z BUJAK Piotr 0:3 (10:12, 9:11, 6:11) 3:1
5   A PIEGZA Adrian
WIERZBIŃSKI Marcin
W BUJAK Piotr
CHOLEWA Wacław
3:0 (11:6, 11:7, 11:3) 4:1
6   B MYSTEK Rafał
RESZKA Jakub
X GROMADA Arkadiusz
ROSIEK Kamil
1:3 (10:12, 11:9, 6:11, 7:11) 4:2
7   A PIEGZA Adrian X ROSIEK Kamil 3:0 (11:8, 11:7, 12:10) 5:2
8   B WIERZBIŃSKI Marcin W GROMADA Arkadiusz 3:0 (11:9, 11:7, 11:3) 6:2
9   D MYSTEK Rafał Y WALCZAK Wojciech 3:0 (11:8, 11:4, 11:8) 7:2
10   C RESZKA Jakub Z BUJAK Piotr 3:0 (11:7, 11:9, 11:4) 8:2
11   A PIEGZA Adrian Y WALCZAK Wojciech 3:0 (11:7, 11:5, 11:8) 9:2
12   C RESZKA Jakub W CHOLEWA Wacław 3:0 (11:8, 14:12, 11:8) 10:2
13   B WIERZBIŃSKI Marcin Z BUJAK Piotr 3:0 (11:9, 11:6, 11:7) 11:2
14   D MYSTEK Rafał X ROSIEK Kamil 3:0 (11:7, 11:6, 11:9) 12:2
2015-12-13 11:00 42 „Q Team” Kraków - UKS „Zarabie” Myślenice II 3:11 tak
1   A KURDZIEL Stanisław W STALMACH Zbigniew 2:3 (14:12, 11:6, 5:11, 7:11, 1:11) 0:1
2   B PALCZYŃSKI Bogdan X ZAKRZYŃSKI Wojciech 3:0 (11:7, 11:8, 11:8) 1:1
3   C WALA Tomasz Y FRAŚ Paweł 1:3 (10:12, 11:6, 6:11, 4:11) 1:2
4   D GONET Maciej Z PORADZISZ Michał 1:3 (11:13, 2:11, 11:6, 8:11) 1:3
5   A KURDZIEL Stanisław
GONET Maciej
W ZAKRZYŃSKI Wojciech
STALMACH Zbigniew
3:2 (11:9, 2:11, 10:12, 11:6, 11:5) 2:3
6   B BIESAGA Marek
PALCZYŃSKI Bogdan
X FRAŚ Paweł
PORADZISZ Michał
0:3 (8:11, 11:13, 11:13) 2:4
7   A KURDZIEL Stanisław X ZAKRZYŃSKI Wojciech 0:3 (7:11, 6:11, 10:12) 2:5
8   B PALCZYŃSKI Bogdan W STALMACH Zbigniew 0:3 (8:11, 7:11, 11:13) 2:6
9   D GONET Maciej Y FRAŚ Paweł 3:1 (11:8, 9:11, 11:9, 11:9) 3:6
10   C WALA Tomasz Z PORADZISZ Michał 1:3 (4:11, 9:11, 11:7, 6:11) 3:7
11   A KURDZIEL Stanisław Y FRAŚ Paweł 0:3 (11:13, 11:13, 10:12) 3:8
12   C BIESAGA Marek W STALMACH Zbigniew 1:3 (12:14, 9:11, 11:9, 7:11) 3:9
13   B PALCZYŃSKI Bogdan Z PORADZISZ Michał 0:3 (9:11, 7:11, 8:11) 3:10
14   D GONET Maciej X ZAKRZYŃSKI Wojciech 1:3 (11:8, 8:11, 7:11, 8:11) 3:11
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Drużyna UKS "Korona" Trzebinia wycofała się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy.
Drużyna UKS Wolbrom I wycofała się z rozgrywek w trakcie II rundy.
Drużyna UKS Wolbrom I została ukrana odjęciem dwóch punktów za nieprawidłowości w sezonie 2014/2015 na podstawie Uchwały Zarządu KOZTS.