V liga rejon Kraków => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 6
Data kolejki ligowej: 2015-12-06
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2015-12-01 18:00 31 KS „Górnik” Wieliczka - „Q Team” Kraków 11:3 tak
1   A MARCHEWKA Artur W KURDZIEL Stanisław 3:2 (11:7, 8:11, 7:11, 11:5, 11:6) 1:0
2   B FLOREK Arkadiusz X STOLARCZYK Marcin 3:2 (11:6, 9:11, 11:3, 10:12, 11:7) 2:0
3   C KURCZYNA Łukasz Y GONET Maciej 3:0 (12:10, 11:7, 15:13) 3:0
4   D KOLIŃSKI Witold Z WOŹNY Dariusz 3:1 (11:8, 8:11, 12:10, 11:8) 4:0
5   A FLOREK Arkadiusz
MARCHEWKA Artur
W WOŹNY Dariusz
STOLARCZYK Marcin
3:0 (11:4, 11:9, 11:9) 5:0
6   B KURCZYNA Łukasz
KOLIŃSKI Witold
X KURDZIEL Stanisław
GONET Maciej
1:3 (11:9, 10:12, 7:11, 10:12) 5:1
7   A MARCHEWKA Artur X STOLARCZYK Marcin 3:1 (11:6, 8:11, 11:8, 11:8) 6:1
8   B FLOREK Arkadiusz W KURDZIEL Stanisław 3:1 (10:12, 11:1, 11:9, 12:10) 7:1
9   D KOLIŃSKI Witold Y GONET Maciej 2:3 (13:15, 4:11, 11:8, 11:6, 6:11) 7:2
10   C KURCZYNA Łukasz Z PALCZYŃSKI Bogdan 3:0 (11:9, 12:10, 11:8) 8:2
11   A MARCHEWKA Artur Y GONET Maciej 3:0 (11:6, 11:9, 11:6) 9:2
12   C KURCZYNA Łukasz W KURDZIEL Stanisław 3:0 (11:5, 13:11, 11:7) 10:2
13   B FLOREK Arkadiusz Z PALCZYŃSKI Bogdan 2:3 (10:12, 11:9, 11:9, 9:11, 12:14) 10:3
14   D KOLIŃSKI Witold X BIESAGA Marek 3:1 (11:8, 19:17, 13:15, 11:8) 11:3
2015-12-29 11:00 32 UKS „Zarabie” Myślenice II - AS „Progres” Kraków 9:5 tak
1   A ZAKRZYŃSKI Wojciech W PIEGZA Adrian 3:0 (11:4, 11:6, 11:9) 1:0
2   B PORADZISZ Michał X WIERZBIŃSKI Marcin 2:3 (11:8, 11:7, 7:11, 12:14, 4:11) 1:1
3   C FRAŚ Paweł Y OCŁOŃ Stanisław 3:1 (12:10, 7:11, 11:5, 11:7) 2:1
4   D STALMACH Zbigniew Z RESZKA Jakub 3:0 (11:7, 11:8, 11:8) 3:1
5   A ZAKRZYŃSKI Wojciech
PORADZISZ Michał
W OCŁOŃ Stanisław
RESZKA Jakub
3:0 (11:9, 11:9, 11:5) 4:1
6   B FRAŚ Paweł
STALMACH Zbigniew
X PIEGZA Adrian
WIERZBIŃSKI Marcin
1:3 (11:8, 7:11, 8:11, 8:11) 4:2
7   A ZAKRZYŃSKI Wojciech X WIERZBIŃSKI Marcin 3:0 (11:8, 11:7, 11:8) 5:2
8   B PORADZISZ Michał W PIEGZA Adrian 1:3 (7:11, 8:11, 11:7, 7:11) 5:3
9   D STALMACH Zbigniew Y OCŁOŃ Stanisław 3:1 (11:8, 11:7, 7:11, 11:8) 6:3
10   C FRAŚ Paweł Z RESZKA Jakub 3:1 (11:7, 11:8, 7:11, 12:10) 7:3
11   A ZAKRZYŃSKI Wojciech Y MYSTEK Rafał 3:0 (11:7, 11:8, 11:8) 8:3
12   C FRAŚ Paweł W PIEGZA Adrian 3:2 (11:7, 8:11, 11:8, 9:11, 11:9) 9:3
13   B PORADZISZ Michał Z RESZKA Jakub 2:3 (12:10, 7:11, 11:5, 9:11, 7:11) 9:4
14   D STALMACH Zbigniew X WIERZBIŃSKI Marcin 1:3 (11:5, 7:11, 6:11, 9:11) 9:5
2015-12-04 19:00 33 MKS KSOS Kraków III - UKS „Zarabie” Myślenice III 2:12 tak
1   A BUJAK Piotr W ŚWIĘCH Jarosław 1:3 (6:11, 11:7, 12:14, 9:11) 0:1
2   B CHOLEWA Wacław X ŚWIATŁOŃ Sebastian 0:3 (8:11, 7:11, 6:11) 0:2
3   C WALCZAK Wojciech Y ZAKRZYŃSKI Dominik 0:3 (8:11, 8:11, 1:11) 0:3
4   D GROMADA Arkadiusz Z TALAGA Samuel 3:1 (9:11, 11:7, 11:4, 11:8) 1:3
5   A GROMADA Arkadiusz
BUJAK Piotr
W ŚWIATŁOŃ Sebastian
ŚWIĘCH Jarosław
3:2 (4:11, 11:9, 14:12, 4:11, 11:2) 2:3
6   B CHOLEWA Wacław
WALCZAK Wojciech
X ZAKRZYŃSKI Dominik
TALAGA Samuel
0:3 (9:11, 3:11, 7:11) 2:4
7   A BUJAK Piotr X ŚWIATŁOŃ Sebastian 1:3 (11:8, 10:12, 6:11, 8:11) 2:5
8   B CHOLEWA Wacław W ŚWIĘCH Jarosław 0:3 (2:11, 4:11, 5:11) 2:6
9   D GROMADA Arkadiusz Y ZAKRZYŃSKI Dominik 1:3 (11:8, 7:11, 9:11, 6:11) 2:7
10   C WALCZAK Wojciech Z TALAGA Samuel 1:3 (8:11, 11:6, 7:11, 8:11) 2:8
11   A BUJAK Piotr Y ZAKRZYŃSKI Dominik 0:3 (13:15, 7:11, 9:11) 2:9
12   C WALCZAK Wojciech W ŚWIĘCH Jarosław 1:3 (11:6, 11:13, 7:11, 13:15) 2:10
13   B CHOLEWA Wacław Z TALAGA Samuel 0:3 (2:11, 6:11, 3:11) 2:11
14   D GROMADA Arkadiusz X ŚWIATŁOŃ Sebastian 2:3 (8:11, 11:9, 7:11, 11:6, 10:12) 2:12
2015-12-06 10:00 34 PKS „Porta” Kraków - UKS Wolbrom I 9:5 tak
1   A ZAPALSKI Bartosz W SĘK Rafał 3:2 (11:9, 7:11, 11:6, 5:11, 11:6) 1:0
2   B SZEROCKI Jan X SUŁKOWSKI Karol 0:3 (9:11, 6:11, 6:11) 1:1
3   C PARTYKA Ryszard Y NEUMANN Jacek 3:1 (11:5, 11:6, 7:11, 11:9) 2:1
4   D MAŚLONG Mirosław Z PŁOWIEC Patryk 1:3 (4:11, 11:7, 5:11, 5:11) 2:2
5   A ZAPALSKI Bartosz
SZEROCKI Jan
W PŁOWIEC Patryk
SUŁKOWSKI Karol
3:1 (11:7, 15:13, 1:11, 11:9) 3:2
6   B KUTYŁA Dawid
PARTYKA Ryszard
X SĘK Rafał
NEUMANN Jacek
3:1 (11:4, 3:11, 11:7, 11:7) 4:2
7   A ZAPALSKI Bartosz X SUŁKOWSKI Karol 2:3 (11:8, 4:11, 10:12, 11:7, 9:11) 4:3
8   B SZEROCKI Jan W SĘK Rafał 3:1 (7:11, 11:7, 13:11, 11:7) 5:3
9   D MAŚLONG Mirosław Y NEUMANN Jacek 3:0 (12:10, 11:9, 11:2) 6:3
10   C KUTYŁA Dawid Z PŁOWIEC Patryk 3:2 (9:11, 11:9, 9:11, 11:5, 11:6) 7:3
11   A ZAPALSKI Bartosz Y NEUMANN Jacek 3:0 (11:8, 11:5, 11:9) 8:3
12   C KUTYŁA Dawid W SĘK Rafał 2:3 (9:11, 12:10, 11:8, 15:17, 15:17) 8:4
13   B SZEROCKI Jan Z PŁOWIEC Patryk 3:0 (11:6, 11:5, 11:8) 9:4
14   D MAŚLONG Mirosław X SUŁKOWSKI Karol 0:3 (2:11, 8:11, 3:11) 9:5
2015-12-06 14:00 35 TKS „Opoka” Trzebinia III - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 0:14 tak
1   A ZAJĘCKI Paweł W BOCHENEK Dariusz 1:3 (8:11, 8:11, 11:4, 2:11) 0:1
2   B BAŁUSZEK Marcin X GIBAŁA Marcin 2:3 (4:11, 11:9, 11:8, 9:11, 6:11) 0:2
3   C ZAJĘCKI Rafał Y GLANOWSKI Waldemar 0:3 (7:11, 5:11, 7:11) 0:3
4   D GRABANIA Zdzisław Z GLANOWSKI Bartosz 0:3 (5:11, 3:11, 7:11) 0:4
5   A ZAJĘCKI Paweł
ZAJĘCKI Rafał
W BOCHENEK Dariusz
GIBAŁA Marcin
1:3 (11:8, 9:11, 10:12, 7:11) 0:5
6   B GRABANIA Zdzisław
BAŁUSZEK Marcin
X GLANOWSKI Waldemar
GLANOWSKI Bartosz
0:3 (6:11, 6:11, 7:11) 0:6
7   A ZAJĘCKI Paweł X GIBAŁA Marcin 2:3 (11:9, 9:11, 7:11, 11:9, 10:12) 0:7
8   B BAŁUSZEK Marcin W BOCHENEK Dariusz 0:3 (8:11, 10:12, 5:11) 0:8
9   D GRABANIA Zdzisław Y GLANOWSKI Waldemar 0:3 (6:11, 7:11, 6:11) 0:9
10   C ZAJĘCKI Rafał Z GLANOWSKI Bartosz 0:3 (6:11, 6:11, 7:11) 0:10
11   A ZAJĘCKI Paweł Y GLANOWSKI Waldemar 0:3 (4:11, 4:11, 6:11) 0:11
12   C ZAJĘCKI Rafał W BOCHENEK Dariusz 0:3 (10:12, 8:11, 10:12) 0:12
13   B BAŁUSZEK Marcin Z GLANOWSKI Bartosz 0:3 (4:11, 10:12, 7:11) 0:13
14   D GRABANIA Zdzisław X GIBAŁA Marcin 0:3 (6:11, 6:11, 8:11) 0:14
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Drużyna UKS "Korona" Trzebinia wycofała się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy.
Drużyna UKS Wolbrom I wycofała się z rozgrywek w trakcie II rundy.
Drużyna UKS Wolbrom I została ukrana odjęciem dwóch punktów za nieprawidłowości w sezonie 2014/2015 na podstawie Uchwały Zarządu KOZTS.