V liga rejon Kraków => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 5
Data kolejki ligowej: 2015-11-15
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2015-11-27 18:00 26 UKS „Jola” Kraków - TKS „Opoka” Trzebinia III 9:5 tak
1   A PIETRZYK Marcin W BAŁUSZEK Kamil 0:3 (5:11, 3:11, 7:11) 0:1
2   B GRATKOWSKI Jacek X ZAJĘCKI Paweł 3:2 (14:16, 11:5, 9:11, 11:3, 11:5) 1:1
3   C SZATKO-NOWAK Jolanta Y NYCZ Bartosz 1:3 (9:11, 11:8, 6:11, 5:11) 1:2
4   D NOWACKA Dorota Z ZAJĘCKI Rafał 3:1 (12:10, 8:11, 11:9, 11:3) 2:2
5   A NOWACKA Dorota
PIETRZYK Marcin
W NYCZ Bartosz
ZAJĘCKI Paweł
3:1 (11:7, 13:11, 6:11, 11:5) 3:2
6   B SZATKO-NOWAK Jolanta
GRATKOWSKI Jacek
X BAŁUSZEK Kamil
ZAJĘCKI Rafał
3:2 (11:7, 12:14, 11:7, 9:11, 11:4) 4:2
7   A PIETRZYK Marcin X ZAJĘCKI Paweł 2:3 (12:10, 11:3, 5:11, 9:11, 7:11) 4:3
8   B GRATKOWSKI Jacek W BAŁUSZEK Kamil 3:0 (11:9, 12:10, 11:6) 5:3
9   D NOWACKA Dorota Y NYCZ Bartosz 3:1 (9:11, 15:13, 11:4, 11:8) 6:3
10   C SZATKO-NOWAK Jolanta Z ZAJĘCKI Rafał 3:0 (11:2, 11:6, 11:6) 7:3
11   A PIETRZYK Marcin Y NYCZ Bartosz 3:2 (11:5, 12:10, 3:11, 3:11, 12:10) 8:3
12   C SZATKO-NOWAK Jolanta W BAŁUSZEK Kamil 2:3 (16:14, 6:11, 10:12, 11:8, 7:11) 8:4
13   B GRATKOWSKI Jacek Z ZAJĘCKI Rafał 3:0 (11:4, 11:2, 11:7) 9:4
14   D NOWACKA Dorota X ZAJĘCKI Paweł 2:3 (3:11, 12:10, 3:11, 11:7, 7:11) 9:5
2015-11-29 11:00 27 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - PKS „Porta” Kraków 9:5 tak
1   A GLANOWSKI Waldemar W KUTYŁA Dawid 3:1 (9:11, 11:5, 11:6, 11:8) 1:0
2   B GIBAŁA Marcin X ZAPALSKI Bartosz 3:0 (11:9, 14:12, 11:7) 2:0
3   C GLANOWSKI Bartosz Y SZEROCKI Jan 3:0 (11:7, 11:8, 11:2) 3:0
4   D KWATER Zbigniew Z PARTYKA Ryszard 0:3 (6:11, 8:11, 4:11) 3:1
5   A BOCHENEK Dariusz
GIBAŁA Marcin
W ZAPALSKI Bartosz
SZEROCKI Jan
1:3 (11:13, 6:11, 11:8, 10:12) 3:2
6   B GLANOWSKI Waldemar
GLANOWSKI Bartosz
X MAŚLONG Mirosław
PARTYKA Ryszard
3:1 (9:11, 11:5, 11:6, 11:9) 4:2
7   A GLANOWSKI Waldemar X ZAPALSKI Bartosz 1:3 (7:11, 11:9, 8:11, 6:11) 4:3
8   B GIBAŁA Marcin W KUTYŁA Dawid 3:0 (11:7, 11:8, 11:7) 5:3
9   D KWATER Zbigniew Y SZEROCKI Jan 1:3 (7:11, 6:11, 11:2, 8:11) 5:4
10   C GLANOWSKI Bartosz Z PARTYKA Ryszard 3:2 (11:7, 8:11, 11:2, 6:11, 11:5) 6:4
11   A GLANOWSKI Waldemar Y SZEROCKI Jan 3:1 (8:11, 11:6, 11:9, 11:3) 7:4
12   C GLANOWSKI Bartosz W KUTYŁA Dawid 3:0 (12:10, 11:9, 11:8) 8:4
13   B GIBAŁA Marcin Z MAŚLONG Mirosław 3:1 (11:9, 11:6, 9:11, 13:11) 9:4
14   D KWATER Zbigniew X ZAPALSKI Bartosz 0:3 (12:14, 3:11, 8:11) 9:5
2015-11-15 11:00 28 UKS Wolbrom I - MKS KSOS Kraków III 6:8 tak
1   A OPIŁKA Krzysztof W GROMADA Arkadiusz 0:3 (3:11, 6:11, 7:11) 0:1
2   B NEUMANN Jacek X ROSIEK Kamil 0:3 (6:11, 7:11, 5:11) 0:2
3   C SĘK Rafał Y KUBIC Marcin 3:0 (11:4, 12:10, 11:5) 1:2
4   D PŁOWIEC Patryk Z BUJAK Piotr 3:2 (7:11, 11:8, 8:11, 11:9, 11:9) 2:2
5   A OPIŁKA Krzysztof
PŁOWIEC Patryk
W GROMADA Arkadiusz
ROSIEK Kamil
0:3 (3:11, 10:12, 8:11) 2:3
6   B SĘK Rafał
NEUMANN Jacek
X BUJAK Piotr
KUBIC Marcin
2:3 (11:7, 7:11, 11:7, 7:11, 9:11) 2:4
7   A OPIŁKA Krzysztof X ROSIEK Kamil 3:1 (11:6, 7:11, 14:12, 12:10) 3:4
8   B NEUMANN Jacek W GROMADA Arkadiusz 1:3 (7:11, 6:11, 15:13, 7:11) 3:5
9   D PŁOWIEC Patryk Y KUBIC Marcin 3:1 (11:7, 7:11, 11:6, 13:11) 4:5
10   C SĘK Rafał Z BUJAK Piotr 2:3 (8:11, 11:9, 6:11, 11:9, 6:11) 4:6
11   A OPIŁKA Krzysztof Y KUBIC Marcin 3:1 (8:11, 11:2, 12:10, 11:7) 5:6
12   C SĘK Rafał W GROMADA Arkadiusz 2:3 (11:7, 11:7, 8:11, 6:11, 8:11) 5:7
13   B NEUMANN Jacek Z BUJAK Piotr 3:2 (6:11, 11:9, 4:11, 11:8, 12:10) 6:7
14   D PŁOWIEC Patryk X ROSIEK Kamil 1:3 (6:11, 7:11, 11:8, 7:11) 6:8
2015-11-15 11:00 29 UKS „Zarabie” Myślenice III - UKS „Zarabie” Myślenice II 6:8 tak
1   A ŚWIĘCH Jarosław W FRAŚ Paweł 0:3 (7:11, 3:11, 7:11) 0:1
2   B TALAGA Samuel X ZLEZARCZYK Rafał 0:3 (13:15, 8:11, 10:12) 0:2
3   C ZAKRZYŃSKI Dominik Y ZAKRZYŃSKI Wojciech 3:1 (16:14, 11:9, 10:12, 14:12) 1:2
4   D ŚWIATŁOŃ Sebastian Z PORADZISZ Michał 2:3 (7:11, 11:7, 8:11, 11:9, 10:12) 1:3
5   A TALAGA Samuel
ŚWIĘCH Jarosław
W ZLEZARCZYK Rafał
ZAKRZYŃSKI Wojciech
0:3 (7:11, 9:11, 10:12) 1:4
6   B ZAKRZYŃSKI Dominik
ŚWIATŁOŃ Sebastian
X FRAŚ Paweł
STALMACH Zbigniew
3:1 (11:5, 6:11, 11:8, 11:7) 2:4
7   A ŚWIĘCH Jarosław X ZLEZARCZYK Rafał 0:3 (10:12, 10:12, 8:11) 2:5
8   B TALAGA Samuel W FRAŚ Paweł 2:3 (6:11, 12:10, 6:11, 11:9, 8:11) 2:6
9   D ŚWIATŁOŃ Sebastian Y ZAKRZYŃSKI Wojciech 3:2 (11:7, 6:11, 11:9, 7:11, 11:9) 3:6
10   C ZAKRZYŃSKI Dominik Z PORADZISZ Michał 3:1 (12:10, 7:11, 13:11, 11:7) 4:6
11   A ŚWIĘCH Jarosław Y ZAKRZYŃSKI Wojciech 0:3 (7:11, 9:11, 8:11) 4:7
12   C ZAKRZYŃSKI Dominik W FRAŚ Paweł 3:2 (11:7, 8:11, 9:11, 11:8, 11:9) 5:7
13   B TALAGA Samuel Z PORADZISZ Michał 0:3 (9:11, 9:11, 7:11) 5:8
14   D ŚWIATŁOŃ Sebastian X ZLEZARCZYK Rafał 3:1 (11:8, 11:7, 6:11, 11:9) 6:8
2015-11-15 11:00 30 AS „Progres” Kraków - „Q Team” Kraków 6:8 tak
1   A PIEGZA Adrian W STOLARCZYK Marcin 3:1 (11:9, 12:10, 13:15, 11:8) 1:0
2   B WIERZBIŃSKI Marcin X WOŹNY Dariusz 3:0 (11:9, 11:8, 11:6) 2:0
3   C RESZKA Jakub Y KURDZIEL Stanisław 3:0 (11:8, 11:8, 11:6) 3:0
4   D OCŁOŃ Stanisław Z WALA Tomasz 1:3 (3:11, 11:9, 2:11, 1:11) 3:1
5   A PIEGZA Adrian
WIERZBIŃSKI Marcin
W WOŹNY Dariusz
STOLARCZYK Marcin
2:3 (11:5, 9:11, 11:0, 6:11, 8:11) 3:2
6   B OCŁOŃ Stanisław
RESZKA Jakub
X PALCZYŃSKI Bogdan
WALA Tomasz
2:3 (4:11, 11:8, 4:11, 11:6, 7:11) 3:3
7   A PIEGZA Adrian X WOŹNY Dariusz 3:0 (11:7, 11:5, 11:8) 4:3
8   B WIERZBIŃSKI Marcin W STOLARCZYK Marcin 3:0 (11:9, 11:4, 11:1) 5:3
9   D OCŁOŃ Stanisław Y PALCZYŃSKI Bogdan 0:3 (7:11, 4:11, 12:14) 5:4
10   C RESZKA Jakub Z WALA Tomasz 1:3 (7:11, 6:11, 11:9, 7:11) 5:5
11   A PIEGZA Adrian Y PALCZYŃSKI Bogdan 1:3 (9:11, 11:9, 8:11, 5:11) 5:6
12   C RESZKA Jakub W STOLARCZYK Marcin 2:3 (8:11, 9:11, 11:7, 12:10, 9:11) 5:7
13   B WIERZBIŃSKI Marcin Z WALA Tomasz 3:0 (11:6, 11:9, 11:6) 6:7
14   D OCŁOŃ Stanisław X WOŹNY Dariusz 0:3 (4:11, 6:11, 9:11) 6:8
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Drużyna UKS "Korona" Trzebinia wycofała się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy.
Drużyna UKS Wolbrom I wycofała się z rozgrywek w trakcie II rundy.
Drużyna UKS Wolbrom I została ukrana odjęciem dwóch punktów za nieprawidłowości w sezonie 2014/2015 na podstawie Uchwały Zarządu KOZTS.