V liga rejon Kraków => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 1
Data kolejki ligowej: 2015-10-11
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2015-10-09 17:00 1 PKS „Porta” Kraków - KS „Górnik” Wieliczka 2:12 tak
1   A ZAPALSKI Bartosz W MARCHEWKA Artur 1:3 (5:11, 8:11, 12:10, 8:11) 0:1
2   B KUTYŁA Dawid X FLOREK Arkadiusz 1:3 (11:8, 8:11, 8:11, 8:11) 0:2
3   C SZEROCKI Jan Y KURCZYNA Łukasz 2:3 (5:11, 9:11, 11:9, 13:11, 7:11) 0:3
4   D MAŚLONG Mirosław Z KOLIŃSKI Witold 1:3 (8:11, 11:7, 11:13, 9:11) 0:4
5   A ZAPALSKI Bartosz
SZEROCKI Jan
W FLOREK Arkadiusz
MARCHEWKA Artur
3:2 (11:6, 10:12, 9:11, 11:9, 11:6) 1:4
6   B KUTYŁA Dawid
PARTYKA Ryszard
X KURCZYNA Łukasz
KOLIŃSKI Witold
1:3 (11:4, 5:11, 11:13, 3:11) 1:5
7   A ZAPALSKI Bartosz X FLOREK Arkadiusz 0:3 (8:11, 7:11, 7:11) 1:6
8   B KUTYŁA Dawid W MARCHEWKA Artur 0:3 (5:11, 6:11, 7:11) 1:7
9   D MAŚLONG Mirosław Y KURCZYNA Łukasz 0:3 (5:11, 2:11, 6:11) 1:8
10   C SZEROCKI Jan Z KOLIŃSKI Witold 1:3 (5:11, 11:8, 6:11, 10:12) 1:9
11   A ZAPALSKI Bartosz Y KURCZYNA Łukasz 2:3 (8:11, 11:8, 5:11, 11:9, 5:11) 1:10
12   C SZEROCKI Jan W MARCHEWKA Artur 0:3 (11:13, 8:11, 6:11) 1:11
13   B KUTYŁA Dawid Z KOLIŃSKI Witold 3:0 (13:11, 11:2, 11:9) 2:11
14   D PARTYKA Ryszard X FLOREK Arkadiusz 0:3 (8:11, 8:11, 5:11) 2:12
2015-10-11 12:00 2 TKS „Opoka” Trzebinia III - MKS KSOS Kraków III 11:3 tak
1   A ZAJĘCKI Paweł W WALCZAK Wojciech 3:0 (11:5, 11:6, 11:4) 1:0
2   B NYCZ Bartosz X KUSZYŃSKI Marek 3:0 (11:8, 11:1, 11:4) 2:0
3   C ZAJĘCKI Rafał Y CHOLEWA Wacław 3:0 (11:7, 11:5, 11:7) 3:0
4   D WÓJCIK Jan Z BUJAK Piotr 0:3 (5:11, 4:11, 15:17) 3:1
5   A NYCZ Bartosz
ZAJĘCKI Paweł
W WALCZAK Wojciech
KUSZYŃSKI Marek
3:0 (11:3, 11:6, 11:4) 4:1
6   B ZAJĘCKI Rafał
WÓJCIK Jan
X BUJAK Piotr
CHOLEWA Wacław
3:1 (11:9, 11:9, 7:11, 11:3) 5:1
7   A ZAJĘCKI Paweł X KUSZYŃSKI Marek 3:1 (11:8, 11:5, 9:11, 11:5) 6:1
8   B NYCZ Bartosz W WALCZAK Wojciech 3:0 (11:4, 11:5, 11:3) 7:1
9   D WÓJCIK Jan Y CHOLEWA Wacław 1:3 (4:11, 12:14, 11:8, 8:11) 7:2
10   C ZAJĘCKI Rafał Z BUJAK Piotr 3:1 (12:10, 4:11, 11:9, 11:7) 8:2
11   A ZAJĘCKI Paweł Y CHOLEWA Wacław 3:0 (11:6, 11:5, 11:6) 9:2
12   C ZAJĘCKI Rafał W WALCZAK Wojciech 3:0 (11:6, 11:4, 11:3) 10:2
13   B NYCZ Bartosz Z BUJAK Piotr 3:0 (11:3, 11:4, 11:9) 11:2
14   D WÓJCIK Jan X KUSZYŃSKI Marek 0:3 (6:11, 5:11, 5:11) 11:3
2015-10-11 11:00 4 UKS „Jola” Kraków - „Q Team” Kraków 10:4 tak
1   A SZATKO-NOWAK Jolanta W WALA Tomasz 3:0 (11:5, 11:7, 11:8) 1:0
2   B GRATKOWSKI Jacek X WOŹNY Dariusz 3:1 (11:9, 11:6, 9:11, 11:6) 2:0
3   C PIETRZYK Marcin Y STOLARCZYK Marcin 1:3 (11:6, 11:13, 7:11, 6:11) 2:1
4   D JAŁOCHA Michał Z PALCZYŃSKI Bogdan 3:2 (9:11, 7:11, 11:6, 11:4, 13:11) 3:1
5   A SZATKO-NOWAK Jolanta
JAŁOCHA Michał
W WOŹNY Dariusz
WALA Tomasz
3:1 (8:11, 12:10, 12:10, 11:3) 4:1
6   B PIETRZYK Marcin
GRATKOWSKI Jacek
X BIESAGA Marek
STOLARCZYK Marcin
3:1 (11:8, 11:3, 9:11, 11:9) 5:1
7   A SZATKO-NOWAK Jolanta X WOŹNY Dariusz 3:0 (11:2, 11:7, 11:5) 6:1
8   B GRATKOWSKI Jacek W WALA Tomasz 3:1 (11:9, 11:7, 10:12, 11:6) 7:1
9   D JAŁOCHA Michał Y STOLARCZYK Marcin 0:3 (5:11, 5:11, 6:11) 7:2
10   C PIETRZYK Marcin Z KURDZIEL Stanisław 3:2 (11:4, 13:11, 3:11, 8:11, 11:4) 8:2
11   A SZATKO-NOWAK Jolanta Y STOLARCZYK Marcin 3:0 (11:3, 11:6, 11:6) 9:2
12   C PIETRZYK Marcin W WALA Tomasz 3:0 (12:10, 11:8, 12:10) 10:2
13   B KOSTECKI Andrzej Z KURDZIEL Stanisław 0:3 (4:11, 4:11, 4:11) 10:3
14   D JAŁOCHA Michał X WOŹNY Dariusz 1:3 (11:9, 4:11, 9:11, 9:11) 10:4
2015-10-09 18:30 5 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - AS „Progres” Kraków 8:6 tak
1   A BEŁZA Janusz W WIERZBIŃSKI Marcin 1:3 (5:11, 11:13, 11:7, 8:11) 0:1
2   B GLANOWSKI Bartosz X PIEGZA Adrian 2:3 (11:9, 13:11, 6:11, 12:14, 5:11) 0:2
3   C GLANOWSKI Waldemar Y MYSTEK Rafał 3:0 (11:4, 11:5, 13:11) 1:2
4   D BOCHENEK Dariusz Z RESZKA Jakub 2:3 (11:6, 11:8, 9:11, 8:11, 8:11) 1:3
5   A GLANOWSKI Waldemar
GLANOWSKI Bartosz
W MYSTEK Rafał
RESZKA Jakub
2:3 (9:11, 7:11, 11:2, 11:6, 8:11) 1:4
6   B BOCHENEK Dariusz
BEŁZA Janusz
X PIEGZA Adrian
WIERZBIŃSKI Marcin
2:3 (11:6, 16:14, 8:11, 8:11, 7:11) 1:5
7   A BEŁZA Janusz X PIEGZA Adrian 0:3 (5:11, 10:12, 7:11) 1:6
8   B GLANOWSKI Bartosz W WIERZBIŃSKI Marcin 3:2 (14:16, 11:4, 11:7, 8:11, 11:9) 2:6
9   D BOCHENEK Dariusz Y MYSTEK Rafał 3:0 (11:7, 11:5, 11:6) 3:6
10   C GLANOWSKI Waldemar Z RESZKA Jakub 3:0 (11:5, 11:7, 11:6) 4:6
11   A BEŁZA Janusz Y MYSTEK Rafał 3:1 (3:11, 12:10, 11:4, 11:8) 5:6
12   C GLANOWSKI Waldemar W WIERZBIŃSKI Marcin 3:0 (11:7, 11:5, 11:7) 6:6
13   B GLANOWSKI Bartosz Z RESZKA Jakub 3:1 (11:4, 9:11, 12:10, 11:6) 7:6
14   D BOCHENEK Dariusz X PIEGZA Adrian 3:1 (9:11, 11:5, 11:9, 13:11) 8:6
2015-10-11 11:00 6 UKS Wolbrom I - UKS „Zarabie” Myślenice III 2:12 tak
1   A SĘK Rafał W TALAGA Samuel 3:0 (11:6, 11:6, 11:7) 1:0
2   B SUŁKOWSKI Karol X ZAKRZYŃSKI Dominik 2:3 (11:8, 11:7, 11:13, 11:13, 5:11) 1:1
3   C PŁOWIEC Patryk Y DZIADEK Dominik 0:3 (9:11, 8:11, 9:11) 1:2
4   D NEUMANN Jacek Z ŚWIATŁOŃ Sebastian 0:3 (5:11, 6:11, 7:11) 1:3
5   A SĘK Rafał
NEUMANN Jacek
W ŚWIATŁOŃ Sebastian
ŚWIĘCH Jarosław
2:3 (11:9, 13:11, 10:12, 9:11, 9:11) 1:4
6   B PŁOWIEC Patryk
SUŁKOWSKI Karol
X ZAKRZYŃSKI Dominik
DZIADEK Dominik
1:3 (7:11, 9:11, 11:9, 10:12) 1:5
7   A SĘK Rafał X ZAKRZYŃSKI Dominik 2:3 (10:12, 10:12, 11:9, 11:7, 3:11) 1:6
8   B SUŁKOWSKI Karol W TALAGA Samuel 3:0 (11:4, 11:8, 11:7) 2:6
9   D NEUMANN Jacek Y DZIADEK Dominik 1:3 (3:11, 8:11, 14:12, 6:11) 2:7
10   C PŁOWIEC Patryk Z ŚWIATŁOŃ Sebastian 0:3 (8:11, 8:11, 6:11) 2:8
11   A SĘK Rafał Y DZIADEK Dominik 2:3 (10:12, 11:9, 11:6, 13:15, 3:11) 2:9
12   C PŁOWIEC Patryk W TALAGA Samuel 1:3 (9:11, 8:11, 11:7, 11:13) 2:10
13   B SUŁKOWSKI Karol Z ŚWIATŁOŃ Sebastian 0:3 (6:11, 7:11, 7:11) 2:11
14   D NEUMANN Jacek X ZAKRZYŃSKI Dominik 0:3 (10:12, 10:12, 8:11) 2:12
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Drużyna UKS "Korona" Trzebinia wycofała się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy.
Drużyna UKS Wolbrom I wycofała się z rozgrywek w trakcie II rundy.
Drużyna UKS Wolbrom I została ukrana odjęciem dwóch punktów za nieprawidłowości w sezonie 2014/2015 na podstawie Uchwały Zarządu KOZTS.