V liga rejon Kraków => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 11
Data kolejki ligowej: 2015-02-15
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2015-02-15 11:00 61 „Q Team” Kraków - UKS „Jola” Kraków 10:1
1   A STOLARCZYK Marcin W STĘPIEŃ Piotr 3:0 (11:5, 11:6, 11:7) 1:0
2   B SOKAL Piotr X WÓJCIK Albert 3:0 (11:4, 11:3, 11:8) 2:0
3   C PALCZYŃSKI Bogdan Y JASTRZĘBSKI Zygmunt 3:0 (11:6, 11:7, 11:6) 3:0
4   D BIESAGA Marek Z PIETRZYK Marcin 2:3 (9:11, 6:11, 11:9, 11:7, 9:11) 3:1
5   A PALCZYŃSKI Bogdan
KURDZIEL Stanisław
W JASTRZĘBSKI Zygmunt
STĘPIEŃ Piotr
3:0 (11:6, 11:6, 11:8) 4:1
6   B BIESAGA Marek
STOLARCZYK Marcin
X PIETRZYK Marcin
WÓJCIK Albert
3:0 (11:8, 12:10, 11:3) 5:1
7   A STOLARCZYK Marcin X WÓJCIK Albert 3:0 (11:6, 11:6, 11:8) 6:1
8   B SOKAL Piotr W STĘPIEŃ Piotr 3:0 (11:8, 11:9, 11:9) 7:1
9   D BIESAGA Marek Y JASTRZĘBSKI Zygmunt 3:0 (11:8, 11:7, 11:8) 8:1
10   C PALCZYŃSKI Bogdan Z PIETRZYK Marcin 3:0 (11:6, 11:7, 11:9) 9:1
11   A STOLARCZYK Marcin Y JASTRZĘBSKI Zygmunt 3:0 (11:9, 11:3, 11:2) 10:1
2015-02-06 18:00 62 KS „Podwawelski” Kraków IV - TKS „Opoka” Trzebinia III 10:3
1   A KULIŚ Mateusz W NYCZ Bartosz 3:0 (11:5, 11:8, 11:6) 1:0
2   B BIEŃCZYCKI Łukasz X BAŁUSZEK Marcin 3:1 (11:9, 9:11, 11:6, 11:9) 2:0
3   C MOREK Radosław Y ZAJĘCKI Paweł 3:2 (8:11, 8:11, 11:9, 11:7, 11:5) 3:0
4   D KOZIOŁ Sandra Z GRABANIA Zdzisław 3:0 (11:7, 11:8, 11:4) 4:0
5   A BIEŃCZYCKI Jakub
KULIŚ Mateusz
W NYCZ Bartosz
ZAJĘCKI Paweł
2:3 (11:9, 11:8, 4:11, 9:11, 11:13) 4:1
6   B KOZIOŁ Sandra
MOREK Radosław
X GRABANIA Zdzisław
BAŁUSZEK Marcin
3:1 (9:11, 11:7, 11:3, 11:7) 5:1
7   A KULIŚ Mateusz X BAŁUSZEK Marcin 3:1 (11:8, 8:11, 11:8, 13:11) 6:1
8   B BIEŃCZYCKI Łukasz W NYCZ Bartosz 3:2 (6:11, 13:11, 13:11, 11:13, 17:15) 7:1
9   D KOZIOŁ Sandra Y ZAJĘCKI Paweł 0:3 (3:11, 5:11, 4:11) 7:2
10   C MOREK Radosław Z ZAJĘCKI Rafał 3:0 (11:5, 11:5, 11:8) 8:2
11   A KULIŚ Mateusz Y ZAJĘCKI Paweł 3:2 (5:11, 5:11, 11:7, 11:6, 11:8) 9:2
12   C MOREK Radosław W NYCZ Bartosz 2:3 (9:11, 10:12, 11:7, 11:5, 6:11) 9:3
13   B BIEŃCZYCKI Łukasz Z ZAJĘCKI Rafał 3:2 (7:11, 7:11, 11:3, 11:7, 11:4) 10:3
2015-02-14 09:30 63 MKS KSOS Kraków III - AS „Progres” Kraków 10:2
1   A ŁACH Bartłomiej W PIEGZA Adrian 3:0 (11:9, 11:8, 11:8) 1:0
2   B GROMADA Arkadiusz X WIERZBIŃSKI Marcin 3:1 (10:12, 11:6, 11:3, 11:9) 2:0
3   C PETKA Michał Y KORCZAK Damian 3:1 (11:4, 11:7, 10:12, 11:5) 3:0
4   D DĄBROWSKI Damian Z GÓRECKI Wojciech 3:0 (11:8, 11:7, 12:10) 4:0
5   A DĄBROWSKI Damian
ŁACH Bartłomiej
W KORCZAK Damian
WIERZBIŃSKI Marcin
3:0 (11:7, 11:7, 11:8) 5:0
6   B GROMADA Arkadiusz
KUBIC Marcin
X PIEGZA Adrian
GÓRECKI Wojciech
3:2 (11:7, 9:11, 7:11, 11:9, 11:8) 6:0
7   A ŁACH Bartłomiej X WIERZBIŃSKI Marcin 3:1 (11:8, 7:11, 11:4, 11:6) 7:0
8   B GROMADA Arkadiusz W PIEGZA Adrian 3:2 (11:8, 11:6, 4:11, 6:11, 11:7) 8:0
9   D DĄBROWSKI Damian Y KORCZAK Damian 3:1 (7:11, 11:7, 11:7, 11:7) 9:0
10   C PETKA Michał Z GÓRECKI Wojciech 0:3 (7:11, 10:12, 7:11) 9:1
11   A ŁACH Bartłomiej Y KORCZAK Damian 1:3 (11:7, 8:11, 4:11, 8:11) 9:2
12   C PETKA Michał W PIEGZA Adrian 3:0 (11:3, 11:8, 11:9) 10:2
2015-02-15 11:00 64 KS „Górnik” Wieliczka - UKS „Zarabie” Myślenice III 0:10 WO tak
Brak wyników szczegółowych dla tego meczu.
2015-02-14 11:00 65 UKS „Zarabie” Myślenice II - UKS „Korona” Trzebinia 10:1
1   A ZAKRZYŃSKI Wojciech W BAŁYS Ryszard 3:0 (11:8, 11:7, 11:6) 1:0
2   B KASPRZYK Arkadiusz X RUTANA Adam 3:1 (6:11, 11:8, 11:7, 11:8) 2:0
3   C KNAPCZYK Józef Y KASPRZYK Piotr 0:3 (1:11, 10:12, 9:11) 2:1
4   D PORADZISZ Michał Z SUDY Artur 3:0 (11:6, 11:4, 11:9) 3:1
5   A ZAKRZYŃSKI Wojciech
KASPRZYK Arkadiusz
W BAŁYS Ryszard
SUDY Artur
3:1 (9:11, 11:8, 11:9, 11:3) 4:1
6   B PORADZISZ Michał
KNAPCZYK Józef
X KASPRZYK Piotr
RUTANA Adam
3:1 (9:11, 11:5, 11:7, 11:8) 5:1
7   A ZAKRZYŃSKI Wojciech X RUTANA Adam 3:2 (9:11, 11:8, 7:11, 11:8, 11:7) 6:1
8   B KASPRZYK Arkadiusz W BAŁYS Ryszard 3:0 (11:7, 11:8, 11:6) 7:1
9   D PORADZISZ Michał Y KASPRZYK Piotr 3:1 (11:9, 11:13, 14:12, 11:8) 8:1
10   C KNAPCZYK Józef Z SUDY Artur 3:0 (11:9, 11:9, 11:8) 9:1
11   A ZAKRZYŃSKI Wojciech Y KASPRZYK Piotr 3:0 (11:8, 11:7, 11:9) 10:1
2015-02-13 17:30 66 KS „Cracovia 1906” Kraków - PKS „Porta” Kraków 7:10
1   A PASIECZNY Jan W PEREK Nikodem 1:3 (5:11, 6:11, 11:8, 10:12) 0:1
2   B MICHAŁOWSKI Włodzimierz X SZEROCKI Jan 3:0 (11:5, 11:7, 11:6) 1:1
3   C PUU Aarne Y ZAPALSKI Bartosz 1:3 (8:11, 5:11, 11:9, 5:11) 1:2
4   D ZIELIŃSKA Grażyna Z SOCZYŃSKI Tadeusz 1:3 (7:11, 13:11, 6:11, 7:11) 1:3
5   A PASIECZNY Jan
MICHAŁOWSKI Włodzimierz
W PEREK Nikodem
SOCZYŃSKI Tadeusz
2:3 (12:10, 9:11, 11:6, 5:11, 11:13) 1:4
6   B SZLAMKA Andrzej
ZIELIŃSKA Grażyna
X ZAPALSKI Bartosz
SZEROCKI Jan
3:1 (9:11, 12:10, 11:9, 11:7) 2:4
7   A PASIECZNY Jan X SZEROCKI Jan 3:1 (11:9, 11:5, 7:11, 11:7) 3:4
8   B MICHAŁOWSKI Włodzimierz W PEREK Nikodem 1:3 (12:10, 7:11, 4:11, 9:11) 3:5
9   D SZLAMKA Andrzej Y ZAPALSKI Bartosz 1:3 (11:3, 8:11, 4:11, 7:11) 3:6
10   C PUU Aarne Z SOCZYŃSKI Tadeusz 3:2 (11:6, 5:11, 8:11, 11:9, 11:9) 4:6
11   A PASIECZNY Jan Y ZAPALSKI Bartosz 3:2 (11:9, 9:11, 13:11, 10:12, 11:9) 5:6
12   C PUU Aarne W PEREK Nikodem 0:3 (7:11, 9:11, 13:15) 5:7
13   B MICHAŁOWSKI Włodzimierz Z SOCZYŃSKI Tadeusz 0:3 (6:11, 5:11, 7:11) 5:8
14   D SZLAMKA Andrzej X SZEROCKI Jan 3:0 (11:3, 11:8, 11:8) 6:8
15   A PASIECZNY Jan Z SOCZYŃSKI Tadeusz 3:1 (11:5, 4:11, 11:5, 11:1) 7:8
16   D SZLAMKA Andrzej W PEREK Nikodem 2:3 (11:5, 8:11, 9:11, 11:9, 8:11) 7:9
17   B MICHAŁOWSKI Włodzimierz Y ZAPALSKI Bartosz 0:3 (7:11, 4:11, 9:11) 7:10
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11