Najbliższe spotkania do rozegrania
Liga Runda/
Kolejka
Termin
meczu
Mecz
3M 1/3 2019-01-18 17:00 GSWAL „Mikulec” Grybów - UKS „Płomień” Limanowa II
5NT 1/11 2019-01-18 17:00 KS „Unia” Naprawa - MKS „Skawa” Wadowice II
4Z 1/11 2019-01-18 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice I - „Kruszbud-Gryf” Gdów
5K 1/11 2019-01-18 18:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - LKS „Wisła” Rząska I
2K 1/5 2019-01-19 11:00 KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno II - MLKS „Nurt” Przemyśl
2K 1/5 2019-01-19 11:00 KU AZS Politechnika R. Rzeszów - UKS „Gryf” Gdów
2K 1/5 2019-01-19 11:00 KS „Bronowianka” Kraków III - LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice
4Z 1/11 2019-01-19 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice
5K 1/11 2019-01-19 11:00 UKS „Gryf” Gdów III - KS „Podwawelski” Kraków V
5K 1/11 2019-01-19 11:00 LKS „Kłos” Olkusz - SSL „Wielmożanka” Wielmoża
5K 1/11 2019-01-19 11:00 UKS „Gryf” Gdów II - LKS „Wisła” Rząska II
5K 1/11 2019-01-19 11:00 PKS „Porta” Kraków II - TKKF Dobczyce
5K 1/11 2019-01-19 11:00 KS „Bronowianka” Kraków V - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I
3M 1/11 2019-01-19 11:30 ULKS „Lachowice” - UKS „Zarabie” Myślenice
4Z 1/11 2019-01-19 13:00 TKS „Opoka” Trzebinia - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie
5K 1/11 2019-01-19 13:00 MKS KSOS Kraków III - UKS „Rokicie” Szczytniki II
5NT 1/11 2019-01-19 14:00 MKS „Skawa” Wadowice III - KS „Gorce” Nowy Targ III
3M 1/5 2019-01-19 16:00 KS „Podwawelski” Kraków II - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II
3M 1/11 2019-01-19 17:00 MKS „Skawa” Wadowice - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II
4W 1/11 2019-01-19 17:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów - MKS „Radość” Gorlice
5NS 1/5 2019-01-19 17:00 GSWAL „Mikulec” Grybów II - LUKS „Lipie” Lipie
5NS 1/11 2019-01-19 17:30 LKS „Orzeł” Wojnarowa II - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III
5K 1/11 2019-01-19 18:00 „Siemacha” Kraków II - LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko
5NS 1/11 2019-01-19 18:00 KS „Turbacz” Mszana Dolna - KS „Start” Nowy Sącz II
3M 1/11 2019-01-19 19:00 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - KS „Bronowianka” Kraków II
5K 1/11 2019-01-20 09:00 TKS „Opoka” Trzebinia II - KS „Jordan” Kraków
5K 1/11 2019-01-20 09:00 „Q Team” Kraków - PKS „Porta” Kraków I
3M 1/10 2019-01-20 10:30 ULKS „Lachowice” - MKS „Skawa” Wadowice
3M 1/11 2019-01-20 11:00 UKS „Płomień” Limanowa II - MKS KSOS Kraków
4W 1/11 2019-01-20 11:00 KS „Start” Nowy Sącz - TG „Sokół” Brzesko
4W 1/11 2019-01-20 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno III - LUKS „Galux” Skrzyszów III
4W 1/11 2019-01-20 11:00 MKS „Tarnovia” Tarnów - MLUKS „Gulon” Zakliczyn
4W 1/11 2019-01-20 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów II - LKS „Dobrzanka” Dobra
5NS 1/11 2019-01-20 11:00 LUKS „Lipie” Lipie - KS „Talar Team” Szczawa II
3M 1/11 2019-01-20 12:00 „Siemacha” Kraków - GSWAL „Mikulec” Grybów
4Z 1/11 2019-01-20 12:30 KS „Podwawelski” Kraków IV - KTS „Victoria” Spytkowice II
4W 1/11 2019-01-20 13:00 MOSiR Tuchów - KS „Talar Team” Szczawa
4W 1/7 2019-01-20 18:00 KS „Talar Team” Szczawa - LZS „Solidarni” Mędrzechów
3M 1/11 2019-01-20 18:30 KS „Podwawelski” Kraków II - KS „Bronowianka” Kraków III
Prosimy osoby, które będą odpowiedzialne za wprowadzanie wyników po meczach, o kontakt e-mailowy na adres w celu ustalenia szczegółów i przekazania informacji na temat wprowadzania wyników.