KS „Bronowianka” Kraków
Pełna nazwa klubu: Klub Sportowy „Bronowianka” w Krakowie
Adres statutowy: ul. Zarzecze 124A
30-134 Kraków
Numer NIP: 677-183-74-95
Numer telefonu do klubu: (12) 636 94 33
Numer telefonu komórkowego do klubu: 889 465 160
Adres e-mail do klubu: sekretariat@bronowianka.pl
Adres strony Web klubu: http://www.bronowianka.pl/
Osoba kontaktowa: Kazimierz Skrzypek
Adres e-mail: kskrzypek@op.pl
Główny adres sali rozgrywek (adres dla poszczególnych drużyn może być inny): ul. Zarzecze 124A
30-134 Kraków
Ostatnia licencja klubowa w sezonie: 2018/2019
Numer ostatniej licencjia klubowej: 31
Zawodnicy zrzeszeni w klubie
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 ANDRZEJAK Kacper 2005 M 2019/2020 1892
2 BOGACZ Wojciech 2004 M 2019/2020 1292
3 BRUZDA Julia 2005 K 2019/2020 1695
4 BUCZYŃSKI Witold 1993 M 2019/2020 2820
5 CHMIEL Szymon 2009 M 2019/2020 3010
6 CHODACKI Marcin 1976 M 2019/2020 192
7 CHUDZICKI Maksym Hubert 1999 M 2019/2020 2685
8 CIEŚLIK Faustyna 2005 K 2019/2020 2818
9 CUMBER Bartosz 2010 M 2019/2020 2984
10 CYCHOWSKA Ewa 1994 K 2019/2020 2827
11 CYGANKIEWICZ Filip 1980 M 2019/2020 982
12 DUDEK Anna 2007 K 2019/2020 2986
13 DZIEWIT Wiktor 2001 M 2015/2016 1864
14 GAJEWSKA Natalia 2003 K 2019/2020 2578
15 GĄSIOR Natalia 2004 K 2019/2020 2258
16 GNATYSHEN Yevhenii 2009 M brak 2738
17 GÓRECKA Dominika 2000 K 2017/2018 1902
18 GÓRKA Michał 1989 M 2015/2016 969
19 GRUCHAŁA Patryk 2011 M brak 3008
20 HADRYŚ Matylda 2008 K 2019/2020 2817
21 JABŁOŃSKI Paweł 1987 M 2019/2020 1975
22 JANAS Bartosz 2007 M 2019/2020 2982
23 JANAS Oliwier 2010 M 2019/2020 2983
24 KARKUSZEWSKI Zbigniew 1973 M 2016/2017 1743
25 KIEŁBOWICZ Mirosław 1991 M 2015/2016 1288
26 KILISZEK Kamila 2005 K 2019/2020 2579
27 KNAGA Łukasz 2003 M 2019/2020 1415
28 KOŁEK Maciej 2004 M 2019/2020 2819
29 KOŁODZIEJ Szymon 1996 M 2019/2020 258
30 KONIECZNY Bartosz 2004 M 2016/2017 2099
31 KOPACKA Anna 2006 K 2019/2020 1544
32 KOPACKI Paweł 2004 M 2019/2020 1275
33 KOZIOŁ Sandra 2000 K 2019/2020 600
34 KROCHMAL Paweł 1987 M 2017/2018 2119
35 KUĆ Grzegorz 2004 M 2019/2020 1671
36 KURBIEL Mateusz 2010 M 2019/2020 2987
37 KURCAB Szymon 1977 M 2018/2019 2504
38 KUSIAK Franciszek 2002 M 2019/2020 1287
39 KUZMENKO Hrihorii 1993 M 2017/2018 2405
40 LAM Ka Wai 1989 M 2019/2020 2995
41 LELEK Paweł 1973 M 2019/2020 1197
42 ŁUKASIK Sławomir 1966 M 2017/2018 1936
43 MAŃTURZ Piotr 2004 M 2019/2020 2816
44 MI Ruijie 2002 M 2017/2018 2381
45 MISZCZYK Łukasz 1993 M 2019/2020 891
46 NOGAJ Anna 2008 K 2019/2020 2985
47 OLCZAK Mariusz 1996 M 2018/2019 2296
48 OPYD Artur 1996 M 2019/2020 59
49 PAWLOS Julia 2009 K 2019/2020 3006
50 PĘK Karolina 1998 K 2019/2020 1441
51 PIEGZA Adrian 2000 M 2019/2020 877
52 PIEKARCZYK Zuzanna 2010 K 2019/2020 1862
53 POWĘZKA Kacper 2010 M 2019/2020 3007
54 RYBAK Mykhailo 1991 M 2016/2017 1984
55 SAWCZAK Miłosz(j) 2005 M 2019/2020 1233
56 SELWA Daniel 2006 M 2015/2016 1530
57 SKUBA Emilia 2005 K 2019/2020 1891
58 SMĘTEK Marta 1986 K 2019/2020 1430
59 STAREK Igor 2009 M 2019/2020 3009
60 SYRDA Zuzanna 2006 K 2019/2020 1569
61 SZCZEBAK Jerzy 1975 M 2019/2020 191
62 SZTWIERTNIA Ilona 2004 K 2019/2020 2257
63 SZYMUŚ Filip 2008 M 2019/2020 2988
64 ŚLIWA Alicja 1998 K 2019/2020 311
65 TAKEUCHI Nozomi 1994 K brak 2963
66 ULMAN Paweł 2007 M 2019/2020 2981
67 ULMAN Piotr 2013 M 2019/2020 3005
68 WĄTOR Oliwia 2006 K 2019/2020 2588
69 WILK Roman 1961 M 2018/2019 1939
70 WOLAŃCZYK Paweł 1980 M 2017/2018 1938
71 WOŁOWIEC Dominika 1997 K 2019/2020 1435
72 XU Kai 1973 M 2018/2019 1982
73 ZAJĄC Anna 2002 K 2019/2020 1408
74 ZHAO Xia 1983 K 2018/2019 1429
75 ZHAO Ziyi 2003 K 2018/2019 2361
76 ZIELENIEWSKI Leon 2001 M 2016/2017 1857