Lista klubów województwa małopolskiego
Nazwa skrócona
Numer klubu
Adres statutowy Adres korespondencyjny Osoba prowadząca sekcję Adres sali rozgrywek
Numer NIP Dane kontaktowe
Pełna nazwa Ostatnia licencja
„Mikulec” Grybów
1503
33-333 Ptaszkowa 634
Powiat: nowosądecki
jak statutowy Krzysztof Osmoła
Tel. kom.: 694 842 512
osmola.krzysztof@gmail.com
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Białej Niżnej
Biała Niżna 495
33-330 Grybów
NIP: 734-325-24-43 http://grybowianie.pl/
Grybowskie Stowarzyszenie Wspierania Aktywności Lokalnej w Ptaszkowej 2018/2019 numer 162
„Siemacha” Kraków
1676
ul. Długa 42
31-146 Kraków
Powiat: Kraków m.
ul. Tadeusza Ptaszyckiego 6
31-979 Kraków
Damian Głąb
Tel. kom.: 662 870 880
d.glab@siemacha.org.pl
Centrum Rozwoju Com-Com Zone Nowa Huta
ul. Tadeusza Ptaszyckiego 6
31-979 Kraków
NIP: 676-226-62-60 Telefon: (12) 682 11 10
http://comcomzone.pl/zona/nowa-huta/oferta/tenis-stolowy
Stowarzyszenie „Siemacha” w Krakowie 2018/2019 numer 422
CKiS Skawina
92
ul. Żwirki i Wigury 11
32-050 Skawina
Powiat: krakowski
jak statutowy Kamila Kajniak
Tel. kom.: 608 415 295
kamilakaj@op.pl
Hala Widowiskowo-Sportowa CKiS w Skawinie
ul. Konstytucji 3-go Maja 4
32-050 Skawina
NIP: 679-197-47-17 Telefon: (12) 256 95 60 wew. 35
halackis@ckis.pl
http://www.ckis.pl/
Centrum Kultury i Sportu w Skawinie 2018/2019 numer 228
GOK Charsznica
3030
Kolejowa 20
32-250 Charsznica
Powiat: miechowski
jak statutowy Jarosław Piątek
Telefon: (41) 389 93 38
Tel. kom.: 691 272 576
asia.piatek@yahoo.pl
Hala Sportowa
ul. Mickiewicza 1A
32-250 Charsznica
NIP: 659-141-91-58 Telefon: (41) 382 63 40
Tel. kom.: 530 505 013
gok@charsznica.pl
Gminny Ośrodek Kultury w Charsznicy 2018/2019 numer 234
KS „Bronowianka” Kraków
10
ul. Zarzecze 124A
30-134 Kraków
Powiat: Kraków m.
jak statutowy Kazimierz Skrzypek
kskrzypek@op.pl
ul. Zarzecze 124A
30-134 Kraków
NIP: 677-183-74-95 Telefon: (12) 636 94 33
Tel. kom.: 889 465 160
sekretariat@bronowianka.pl
http://www.bronowianka.pl/
Klub Sportowy „Bronowianka” w Krakowie 2018/2019 numer 31
KS „Gorce” Nowy Targ
88
al. Tysiąclecia 74
34-400 Nowy Targ
Powiat: nowotarski
jak statutowy Tomasz Klag
Tel. kom.: 508 061 883
tomaszklag@op.pl
Hala "Gorce" MCSiR
al. Tysiąclecia 74
34-400 Nowy Targ
NIP: 735-001-22-89
Klub Sportowy „Gorce” 2018/2019 numer 51
KS „Jordan” Kraków
3017
ul. Krupnicza 38
31-123 Kraków
Powiat: Kraków m.
jak statutowy Bartłomiej Wielogórski
Tel. kom.: 603 286 990
b.wielogorski@wp.pl
ul. Krupnicza 38
31-123 Kraków
NIP: 676-124-37-07 Telefon: (12) 430 00 15
sekretariat@cmjordan.krakow.pl
http://www.cmjordan.krakow.pl/
Centrum Młodzieży im. dra Henryka Jordana 2018/2019 numer 140
KS „Podwawelski” Kraków
784
ul. Komandosów 21
30-334 Kraków
Powiat: Kraków m.
jak statutowy Tomasz Janik
Tel. kom.: 502 019 626
tjanik@poczta.onet.pl
ul. Komandosów 21
30-334 Kraków
NIP: 945-182-72-84 Telefon: (12) 266 54 05
Tel. kom.: 780 652 924
podwawelski@rocknroll.pl
http://www.podwawelski.org/
Klub Sportowy „Podwawelski” 2018/2019 numer 261
KS „Spektrum” Słopnice
1348
Słopnice 1050
34-615 Słopnice
Powiat: limanowski
34-650 Tymbark 491 Maciej Urbański
Telefon: (18) 332 59 00
Tel. kom.: 606 891 565
Zespół Placówek Oświatowych w Słopnicach
34-615 Słopnice 732
NIP: 737-208-34-57
Klub Sportowy „Spektrum” w Słopnicach 2018/2019 numer 168
KS „Start” Nowy Sącz
90
ul. Kościuszki 2
33-300 Nowy Sącz
Powiat: Nowy Sącz m.
jak statutowy Marek Borkowski
Tel. kom.: 602 119 006
ul. Grybowska 4
33-300 Nowy Sącz
(dawny budynek straży pożarnej)
NIP: 734-179-25-20 Telefon: (18) 442 14 02
Klub Sportowy „Start” w Nowym Sączu 2018/2019 numer 402
KS „Szczawa”
1091
34-607 Szczawa 367
Powiat: limanowski
jak statutowy Paweł Talar
Tel. kom.: 506 100 820
p.talar@op.pl
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Szczawie
34-607 Szczawa 167
NIP: 737-197-09-14 http://szczawa.info.pl/
Klub Sportowy „Szczawa” 2018/2019 numer 188
KS „Turbacz” Mszana Dolna
1075
ul. Orkana 5
34-730 Mszana Dolna
Powiat: limanowski
ul. św. Maksymiliana Marii Kolbego 22B
34-730 Mszana Dolna
Stanisław Pitala
Telefon: (18) 331 06 56
Tel. kom.: 602 427 018
pitala@poler.pl
Zespół Szkół nr 1 w Mszanie Dolnej
ul. Jana Matejki 11
34-730 Mszana Dolna
NIP: 737-100-85-25
Klub Sportowy „Turbacz” w Mszanie Dolnej 2018/2019 numer 153
KS „Unia” Naprawa
3046
Naprawa 477
34-240 Jordanów
Powiat: suski
gen. Stanisawa Maczka 129A
34-240 Jordanów
Bogusław Gwiżdż
Tel. kom.: 693 562 318
bgwizdz@interia.pl
Szkoła Podstawowa w Naprawie
Naprawa 378
Jordanów 34-240
NIP: 552-147-78-36
Klub Sportowy „Unia” 2018/2019 numer 654
KS GOKiS Wiśniowa
3048
32-412 Wiśniowa 701
Powiat: myślenicki
jak statutowy Damian Pazdur
Tel. kom.: 691 801 151
halawisniowa@op.pl
Hala sportowa w Wiśniowej
32-412 Wiśniowa 701
NIP: 681-206-66-99 Telefon: (12) 333 37 01
http://wisniowa-sport.pl/
Klub Sportowy GOKiS w Wiśniowej brak
KTS „Victoria” Spytkowice
3024
ul. Wadowicka 106
34-116 Spytkowice
Powiat: wadowicki
jak statutowy Wojciech Mamoń
Tel. kom.: 604 570 153
Szkoła Podstawowa w Woźnikach
ul. Wadowicka 133
34-103 Woźniki
NIP: 551-261-86-22 victoriaspytkowice@gmail.com
https://www.facebook.com/KTS-Victoria-Spytkowice-174469179559587/
Klub Tenisa Stołowego „Victoria” w Spytkowicach 2018/2019 numer 81
LKS „Binarowa” Binarowa
1561
Binarowa 458
38-340 Biecz
Powiat: gorlicki
Binarowa 105
38-340 Biecz
Kazimierz Michalec
Tel. kom.: 506 914 030
Zespół Szkolno-Przedszkolny i Gimnazjum w Binarowej
Binarowa 458
38-340 Biecz
NIP: 738-209-12-34
Ludowy Klub Sportowy „Binarowa” w Binarowej 2018/2019 numer 316
LKS „Dobrzanka” Dobra
1631
34-642 Dobra 745
Powiat: limanowski
jak statutowy Jerzy Miśkowiec
Tel. kom.: 692 173 020
m_jurek@op.pl
Sala gimnastyczna przy Gminnym Przedszkolu nr 1
34-642 Dobra 490
NIP: 737-187-04-72
Ludowy Klub Sportowy „Dobrzanka” w Dobrej 2018/2019 numer 73
LKS „Kłos” Olkusz
3044
Francesco Nullo 32
32-300 Olkusz
Powiat: olkuski
jak statutowy Jakub Łaskawiec
Tel. kom.: 608 508 891
jakublaskawiec@poczta.onet.pl
Hala Sportowo-Widowiskowa w Olkuszu
ul. Wiejska 1A
Olkusz 32-300
NIP: 637-180-55-28 Tel. kom.: 604 086 917
http://lksklosolkusz.pl/
Ludowy Klub Sportowy „Kłos” 2018/2019 numer 91
LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko
1517
ul. Niecała 1
32-120 Nowe Brzesko
Powiat: proszowicki
jak statutowy Mateusz Rojek
Tel. kom.: 667 282 706
mateuszrojek@onet,pl
Zespół Przedszkolno-Szkolno-Gimnazjalny
ul. Krakowska 29
32-120 Nowe Brzesko
NIP: 682-123-80-07
Ludowy Klub Sportowy „Nadwiślanka” 2018/2019 numer 623
LKS „Orzeł” Wojnarowa
3015
Wojnarowa
33-322 Korzenna
Powiat: nowosądecki
jak statutowy Tomasz Obrzut
Tel. kom.: 606 883 390
aaatom@poczta.onet.pl
Szkoła Podstawowa
Wojnarowa 278
33-322 Korzenna
NIP: 734-285-94-27 Tel. kom.: 602 194 979
orzel.wojnarowa@op.pl
Ludowy Klub Sportowy „Orzeł” w Wojnarowej 2018/2019 numer 343
LKS „Polonia” Wilczkowice
3042
Wilczkowice ul. Jaworowa 18
32-091 Michałowice
Powiat: krakowski
os. Piastów 25/57
31-624 Kraków
Andrzej Zieliński
Tel. kom.: 600 351 211
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Michałowicach
ul. Jana Pawła II 1
32-091 Michałowice
NIP: biuro@goldenoil.pl
http://poloniawilczkowice.pl/
Ludowy Klub Sportowy „Polonia” w Wilczkowicach 2018/2019 numer 337
LKS „Uran” Łukowica
3031
34-606 Łukowica 349
Powiat: limanowski
jak statutowy Bogdan Łuczkowski
Tel. kom.: 503 541 830
bogdanluczkowski88@gmail.com
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Łukowicy
34-606 Łukowica 285
NIP: 737-189-33-78 Tel. kom.: 503 748 119
ksuranlukowica@gmail.com
Gminny Związek Zespołów Sportowych w Łukowicy 2018/2019 numer 275
LKS „Victoria” Nidek
3022
Nidek, ul. św. Judy Tadeusza 14
34-122 Wieprz
Powiat: wadowicki
jak statutowy Krzysztof Szemik
Tel. kom.: 502 739 519
myszaszemik76@gmail.com
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Mikołaja Kopernika w Nidku
Nidek, ul. Św. Judy Tadeusza 2
34-122 Wieprz
NIP: 551-257-21-10
Ludowy Klub Sportowy „Victoria” w Nidku 2018/2019 numer 446
LKS „Vocovia” Wokowice
1076
Wokowice ul. Centralna 39
32-828 Biadoliny Szlacheckie
Powiat: brzeski
os. Jagiełły 6/49
32-800 Brzesko
Marek Przybyło
Tel. kom.: 603 853 158
asiaprzybylo@poczta.fm
Wokowice ul. Centralna 44
32-823 Biadoliny Szlacheckie
NIP: 869-187-65-19
Ludowy Klub Sportowy „Vocovia” w Wokowicach 2018/2019 numer 525
LKS „Wisła” Rząska
3035
ul. Klubowa 2
30-199 Rząska
Powiat: krakowski
jak statutowy Dominik Buła
Tel. kom.: 790 790 601
dominik7-81@o2.pl
Świetlica Wiejska
ul. Klubowa 2
30-199 Rząska
NIP: 944-194-06-71
Ludowy Klub Sportowy „Wisła” w Rząsce 2018/2019 numer 201
LKS Piotrowice
1654
Piotrowice ul. Kościelna 10
32-641 Przeciszów
Powiat: oświęcimski
jak statutowy Krzysztof Żebro
Tel. kom.: 697 923 694
kriis1986@poczta.fm
Piotrowice ul. Andrychowska 222
32-641 Przeciszów
NIP: 549-195-97-59 Telefon: (33) 841 33 76
http://www.lksolmex.pl/
Ludowy Klub Sportowy w Piotrowicach 2018/2019 numer 100
LUKS „Lipie”
614
Lipie 11
33-318 Gródek nad Dunajcem
Powiat: nowosądecki
jak statutowy Zygmunt Opiło
Tel. kom.: 609 355 434
splipie@o2.pl
Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Lipiu
Lipie 11
33-318 Gródek n/Dunajcem
NIP: Telefon: (18) 440 10 51
Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Lipie” w Lipie 2018/2019 numer 517
LUKS „Skrzyszów”
1432
33-156 Skrzyszów 470
Powiat: tarnowski
jak statutowy Krzysztof Galus
Tel. kom.: 509 655 111
kasia_galus@vp.pl
Szkoła Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie
33-156 Skrzyszów 629A
NIP: 993-050-41-71 Telefon: (14) 674 50 03
Ludowo-Uczniowski Klub Sportowy „Skrzyszów” w Skrzyszowie 2018/2019 numer 499
LUKS „Sobolik” Sobolów
1323
32-742 Sobolów 100
Powiat: bocheński
Kamyk 78
32-742 Sobolów
Krzysztof Kluba
Telefon: (14) 685 42 35
Tel. kom.: 603 594 626
klubakrzysztof@interia.pl
Dom Wiejski w Chrostowej
Chrostowa 52
32-742 Sobolów
NIP: 868-185-82-24
Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Sobolik” w Sobolowie 2018/2019 numer 161
LZS Mędrzechów
1610
33-221 Mędrzechów 9
Powiat: dąbrowski
33-221 Mędrzechów 381 Zenon Woliński
Tel. kom.: 667 020 235
zenonwol@gmail.com
Szkoła Podstawowa im. Mari Konopnickiej w Mędrzechowie
Rynek 440
33-221 Mędrzechów
NIP: 871-161-73-48 http://www.lzsmedrzechow.pl/
Ludowy Zespół Sportowy w Mędrzechowie 2018/2019 numer 301
MKS „Radość” Gorlice
56
ul. Michalusa 4
38-300 Gorlice
Powiat: gorlicki
jak statutowy Konstanty Mrozek
Tel. kom.: 603 537 620
konstanty.mrozek@radosc.gorlice.pl
Gorlickie Centrum Kultury
ul. Michalusa 4
38-300 Gorlice
NIP: 738-101-34-79 Tel. kom.: 603 527 620
mksradosc.gorlice@poczta.onet.pl
http://www.radosc.gorlice.pl/
Międzyszkolny Klub Sportowy „Radość” w Gorlicach 2018/2019 numer 251
MKS „Skawa” Wadowice
1226
ul. Błonie 2
34-100 Wadowice
Powiat: wadowicki
jak statutowy Łukasz Jurzak
Tel. kom.: 535 342 616
lukasz.jurzak83@tlen.pl
Szkoła Podstawowa im. 12 Pułku Piechoty Ziemi Wadowickiej w Jaroszowicach
Jaroszowice 88
34-100 Wadowice
NIP: 551-169-64-42 Telefon: (33) 823 49 60
Tel. kom.: 788 551 664
mksskawa@wp.pl
http://mksskawawadowice.pl/
Miejski Klub Sportowy „Skawa” w Wadowicach 2018/2019 numer 191
MKS „Tarnovia” Tarnów
73
ul. Bandrowskiego 9
33-100 Tarnów
Powiat: Tarnów m.
jak statutowy Renata Słupek
Hala sportowa MKS Tarnovia
ul. Bandrowskiego 9
33-100 Tarnów
NIP: 873-127-83-23 Tel. kom.: 660 368 841
mkstarnoviatarnow@o2.pl
Miejski Klub Sportowy „Tarnovia” w Tarnowie 2018/2019 numer 141
MKS KSOS Kraków
9
al. Powstania Warszawskiego 6
31-549 Kraków
Powiat: Kraków m.
jak statutowy Tadeusz Kanas
Tel. kom.: 501 942 240
Międzyszkolny Basen Pływacki Kraków-Śródmieście
ul. Francesco Nullo 23
31-543 Kraków
NIP: 675-114-97-40 Telefon: (12) 411 58 66
mksan@interia.pl
http://mks-ksos.tenisstolowy.eu/
Międzyszkolny Klub Sportowy przy Krakowskim Szkolnym Ośrodku Sportowym im. Szarych Szeregów w Krakowie 2018/2019 numer 417
MOKSiR Czchów
3040
Rynek 12
32-860 Czchów
Powiat: brzeski
jak statutowy Mateusz Malik
Tel. kom.: 790 608 602
mateusz.malik@interia.pl
Publiczne Gimnazjum w Czchowie
ul. Sądecka 185
32-860 Czchów
NIP: 869-133-77-51 Telefon: (14) 684 31 88
moksir@czchow.pl
http://www.moksir.czchow.pl/
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji 2018/2019 numer 245
MOSiR Tuchów
1595
ul. Jana Pawła II 6
33-170 Tuchów
Powiat: tarnowski
jak statutowy Janusz Damian
Tel. kom.: 500 845 090
januszdamiantt@gmail.com
ul. Jana Pawła II 6
33-170 Tuchów
NIP: 993-029-35-73 Telefon: (14) 652 57 00
mosir.tuchow@gmail.com
http://mosir.tuchow.pl/
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tuchowie 2018/2019 numer 6
Ognisko TKKF „Top Spin” Kraków
3018
ul. Wincentego Witosa 39
30-612 Kraków
Powiat: Kraków m.
jak statutowy Marek Biesaga
Telefon:
Tel. kom.: 501 585 095
marekbiesaga@interia.pl
Dom Kultury SM "Kurdwanów Nowy"
ul. Witosa 39
30-612 Kraków
NIP: 679-247-22-25
Ognisko Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej „Top Spin” 2018/2019 numer 591
PKS „Porta” Kraków
895
ul. Janusza Meissnera 20
31-457 Kraków
Powiat: Kraków m.
ul. Fiołkowa 7/27
31-457 Kraków
Janusz Małota
Tel. kom.: 608 086 898
Parafia Matki Bożej Ostrobramskiej Księży Pijarów
ul. Janusza Meissnera 20
31-457 Kraków
NIP: 945-192-52-13 Telefon: (12) 411 28 51
tupek@pijarzy.pl
http://www.pksporta.com/
Parafialny Klub Sportowy „Porta” w Krakowie 2018/2019 numer 284
SMS „Solne Miasto” Wieliczka
3049
ul. Tadeusza Kościuszki 15
32-020 Wieliczka
Powiat: wielicki
ul. Dębowa 8A
32-020 Wieliczka
Adrian Garycki
Tel. kom.: 603 721 717
adrian.garycki@wp.pl
Szkoła Podstawowa im. św. Kingi w Podstolicach
Podstolice 204
32-020 Wieliczka
NIP: 683-198-59-58
Szkoła Mistrzostwa Sportowego „Solne Miasto” w Wieliczce brak
SSL „Wielmożanka” Wielmoża
3021
Wielmoża, ul. Krótka 57
32-045 Sułoszowa
Powiat: krakowski
jak statutowy Włodzimierz Pieszczek
Tel. kom.: 508 660 792
janpieszczek@wp.pl
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Powstańców Styczniowych
Wielmoża, ul. Szkolna 55
32-045 Sułoszowa
NIP: 944-187-05-51 Tel. kom.: 608 177 255
Stowarzyszenie Sportowo-Ludowe „Wielmożanka” 2018/2019 numer 147
TG „Sokół” Brzesko
3020
ul. Puszkina 4
32-800 Brzesko
Powiat: brzeski
jak statutowy Jakub Hazik
Tel. kom.: 602 423 496
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2
im. Bohaterów Westerplatte
ul. Piastowska 2
32-800 Brzesko
NIP: 869-175-51-87 Tel. kom.: 784 507 355
sokolbrzesko@wp.pl
Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół” 2018/2019 numer 135
TG „Sokół” Gniazdo Zakopane
1119
ul. Władysława Orkana 2
34-500 Zakopane
Powiat: tatrzański
jak statutowy Janusz Motyka
Tel. kom.: 609 501 708
motyka.janusz@interia.eu
Szkoła Podstawowa im. Antoniny Tatar w Suchem
Suche 115A
34-520 Poronin
NIP: 736-104-61-97 Telefon: (18) 206 41 56
tg.sokol.zakopane@interia.pl
http://sokol.zakopane.pl/
Towarzystwa Gimnastyczne „Sokół” Gniazdo w Zakopanem 2011/2012 numer 605
TKKF Dobczyce
3038
ul. Podgórska 2
32-410 Dobczyce
Powiat: myślenicki
jak statutowy Rafał Zlezarczyk
Tel. kom.: 665 592 269
rafalzlezarczyk@gmail.com
ul. Podgórska 2
32-410 Dobczyce
NIP: 681-156-52-94 tenisdobczyce@gmail.com
Ognisko Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej w Dobczycach 2018/2019 numer 286
TKS „Opoka” Trzebinia
740
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 125
32-540 Trzebinia
Powiat: chrzanowski
Czyżówka ul. Długa 65
32-541 Trzebinia
Kazimierz Andrzej Noworyta
Telefon: (32) 711 63 94
Tel. kom.: 660 410 217
kazimierz.noworyta@gmail.com
Hala Sportowa "Zbyszek"
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 125
32-540 Trzebinia
NIP: 628-194-88-33 http://www.opokatrzebinia.pl/
Tenisowy Klub Sportowy „Opoka” w Trzebinii 2018/2019 numer 437
TS „Podhalański” Czarny Dunajec
3045
Targowa 54
34-470 Czarny Dunajec
Powiat: nowotarski
Kamieniec Górny 17
34-470 Czarny Dunajec
Katarzyna Bandyk
Tel. kom.: 513 870 493
sarenka1979@gmail.com
Centrum Kultury i Promocji Gminy Czarny Dunajec
Józefa Piłsudskiego 2A
34-470 Czarny Dunajec
NIP: 735-283-30-91 Tel. kom.: 600 383 350
ts@podhalanski.pl
https://ts.podhalanski.pl/
Towarzystwo Sportowe „Podhalański” 2018/2019 numer 96
UKS „Gryf” Gdów
3039
Niegowić 62
32-420 Gdów
Powiat: wielicki
Świątniki 106
32-420 Gdów
Paulina Krużel
Gminna Hala Sportowa
ul. Lekarska 1206
32-420 Gdów
NIP: 683-209-39-20 klub@gryf.gdow.pl
http://www.gryf.gdow.pl/
Uczniowski Klub Sportowy „Gryf” 2018/2019 numer 260
UKS „Jola” Kraków
1459
os. Dywizjonu 303 46/47
31-875 Kraków
Powiat: Kraków m.
jak statutowy Jolanta Szatko-Nowak
Tel. kom.: 504 618 329
jolanta.szatko@interia.pl
Szkoła Podstawowa numer 100 im. Adama Mickiewicza
os. Albertyńskie 36
31-855 Kraków
NIP: 687-303-64-18 http://sites.google.com/site/jolkatenisowa/
Uczniowski Klub Sportowy „Jola” w Krakowie 2018/2019 numer 649
UKS „Jordan” Zakliczyn
3047
ul. Malczewskiego 56
32-840 Zakliczyn
Powiat: tarnowski
jak statutowy Mateusz Malik
Tel. kom.: 790 608 602
mateusz.malik@interia.pl
Szkoła Podstawowa im. Lanckorońskich
ul. Malczewskiego 56
32-840 Zakliczyn
NIP: 873-291-13-95
Uczniowski Klub Sportowy „Jordan” 2018/2019 numer 674
UKS „Magnum” Koźmice Wielkie
1184
Koźmice Wielkie 605
32-020 Wieliczka
Powiat: wielicki
jak statutowy Agnieszka Piotrowska
Tel. kom.: 502 364 696
p.agnieszka.piotrowska@gmail.com
Szkoła Podstawowa w Koźmicach Wielkich
Koźmice Wielkie 605
32-020 Wieliczka
NIP: 683-183-62-82 Tel. kom.: 601 940 997
Uczniowski Klub Sportowy „Magnum” 2018/2019 numer 324
UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ
775
ul. Władysława Orkana 17
34-400 Nowy Targ
Powiat: nowotarski
jak statutowy Piotr Obrochta
Tel. kom.: 510 963 398
piotrobrochta77@gmail.com
Szkoła Podstawowa nr 5 w Nowym Targu
ul. Władysława Orkana 17
34-400 Nowy Targ
NIP: 735-259-90-05 Telefon: (18) 266 25 74
http://sp5.nowytarg.pl/
Uczniowski Klub Sportowy „Orkan” przy Szkole Podstawowej nr 5 w Nowym Targu 2018/2019 numer 230
UKS „Płomień” Limanowa
960
ul. Władysława Reymonta 3
34-600 Limanowa
Powiat: limanowski
jak statutowy Zdzisław Sułkowski
Telefon: (18) 337 68 15
Tel. kom.: 503 531 861
barbaras1966@wp.pl
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Limanowej
ul. Reymonta 3
34-600 Limanowa
NIP: 737-193-56-74 Tel. kom.: 570 570 930
http://plomienlimanowa.pl/
Uczniowski Klub Sportowy „Płomień” przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 w Limanowej 2018/2019 numer 346
UKS „Rokicie” Szczytniki
1442
Szczytniki 10
32-420 Gdów
Powiat: wielicki
jak statutowy Wojciech Biernat
Telefon: (12) 284 56 30
Tel. kom.: 501 269 593
Sala podstawowa:
Szkoła Podstawowa im. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego
Pierzchów 100
32-420 Gdów
Sala rezerwowa:
Szkoła Podstawowa im. Janiny Porazińskiej
Szczytniki 10
32-420 Gdów
NIP: 683-198-77-85 szczytniki1@poczta.onet.pl
Uczniowski Klub Sportowy „Rokicie” w Szczytnikach 2018/2019 numer 103
UKS „Sokół” Żabno
1430
ul. Przybyszowskiego 1
33-240 Żabno
Powiat: tarnowski
jak statutowy Stanisław Dąbroś
Telefon: (14) 642 38 49
Tel. kom.: 511 019 030
staszekdabros@op.pl
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żabnie
im. ks. Janusza St. Pasierba
ul. Przybyszowskiego 1
33-240 Żabno
NIP: 993-063-59-67 Tel. kom.: 602 488 006
Uczniowski Klub Sportowy KTK „Sokół” 2018/2019 numer 137
UKS „Tornado” Waksmund
1657
ul. Na Równi 28
34-431 Waksmund
Powiat: nowotarski
jak statutowy Paulina Pęksa
Tel. kom.: 534 443 914
pajujcia@gmail.com
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Waksmundzie
ul. Na Równi 28
34-431 Waksmund
NIP: 735-260-19-14
Uczniowski Klub Sportowy „Tornado” 2018/2019 numer 498
UKS „Zarabie” Myślenice
1189
ul. Zdrojowa 16
32-400 Myślenice
Powiat: myślenicki
jak statutowy Bogdan Czyżycki
Tel. kom.: 606 976 994
Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jadwigi Królowej w Myślenicach
ul. Zdrojowa 16A
32-400 Myślenice
NIP: 681-189-03-21 uks_zarabie@o2.pl
Uczniowski Klub Sportowy „Zarabie” 2018/2019 numer 494
UKS Olesno
286
ul. Szkolna 5
33-210 Olesno
Powiat: dąbrowski
jak statutowy Tadeusz Łabędź
Telefon: (14) 641 10 56
Tel. kom.: 509 997 329
Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego
ul. Szkolna 5
33-210 Olesno
NIP: 871-159-44-00 Telefon: (14) 641 10 19
sp-olesno@wp.pl
Uczniowski Klub Sportowy w Oleśnie 2018/2019 numer 47
UKS SP 1 Tarnów
291
ul. Władysława Reymonta 30
33-100 Tarnów
Powiat: Tarnów m.
jak statutowy Adam Kieroński
Tel. kom.: 602 396 606
adamkiero@wp.pl
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Klementyny Hoffmanowej
ul. Władysława Reymonta 30
33-100 Tarnów
NIP: Telefon: (14) 636 37 40
http://www.hoffmanowka.pl/
Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 1 w Tarnowie 2018/2019 numer 12
ULKS „Lachowice”
1220
34-232 Lachowice 232B
Powiat: suski
34-232 Lachowice 81A Piotr Grajny
Tel. kom.: 504 252 532
Gimnazjum nr 2
34-232 Lachowice 232B
NIP: 552-160-02-48 Telefon: (33) 874 80 17
ulks.lachowice@interia.pl
Uczniowsko-Ludowy Klub Sportowy „Lachowice” w Lachowicach 2018/2019 numer 484