Najbliższe spotkania do rozegrania
Liga Runda/
Kolejka
Termin
meczu
Mecz
5T 1/4 2018-10-18 18:00 UKS „Sokół” Żabno - TG „Sokół” Brzesko II
5NT 1/3 2018-10-19 17:00 KS „Unia” Naprawa - UKS „Tornado” Waksmund
4W 1/3 2018-10-19 18:00 LKS „Dobrzanka” Dobra - KS „Start” Nowy Sącz
4Z 1/3 2018-10-19 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice I - KTS „Victoria” Spytkowice II
5K 1/3 2018-10-19 18:00 MKS KSOS Kraków IV - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I
5NS 1/3 2018-10-19 18:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III - LKS „Orzeł” Wojnarowa I
5NT 1/3 2018-10-19 18:00 ULKS „Lachowice” II - „Power Rangers” Czarny Dunajec
5NT 1/3 2018-10-19 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ IV - MKS „Skawa” Wadowice III
5T 1/3 2018-10-19 18:00 MLUKS „Gulon” Zakliczyn II - UKS „Villa Verde” Olesno IV
3M 1/3 2018-10-19 20:30 KS „Podwawelski” Kraków II - UKS „Zarabie” Myślenice
4W 1/2 2018-10-20 10:00 MLUKS „Gulon” Zakliczyn - MKS „Radość” Gorlice
4Z 1/3 2018-10-20 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie
4Z 1/3 2018-10-20 11:00 „Kruszbud-Gryf” Gdów - KS „Podwawelski” Kraków IV
5K 1/3 2018-10-20 11:00 LKS „Kłos” Olkusz - KS „Bronowianka” Kraków V
5K 1/3 2018-10-20 11:00 UKS „Gryf” Gdów III - UKS „Zarabie” Myślenice III
5K 1/3 2018-10-20 11:00 UKS „Gryf” Gdów II - UKS „Rokicie” Szczytniki I
4Z 1/3 2018-10-20 11:30 KS „Bronowianka” Kraków IV - KS „Gorce” Nowy Targ II
3M 1/3 2018-10-20 12:00 KS „Bronowianka” Kraków III - ULKS „Lachowice”
5K 1/3 2018-10-20 13:00 KS „Podwawelski” Kraków VI - „Q Team” Kraków
5K 1/3 2018-10-20 13:00 MKS KSOS Kraków III - PKS „Porta” Kraków II
5NT 1/3 2018-10-20 14:00 MKS „Skawa” Wadowice II - KS „Gorce” Nowy Targ V
3M 1/3 2018-10-20 16:00 KS „Bronowianka” Kraków II - MKS „Skawa” Wadowice
3M 1/3 2018-10-20 16:00 GSWAL „Mikulec” Grybów - UKS „Płomień” Limanowa II
5K 1/3 2018-10-20 16:00 UKS „Rokicie” Szczytniki II - LKS „Wisła” Rząska I
4Z 1/3 2018-10-20 17:00 LKS „Bank Spółdzielczy w Zatorze” Piotrowice - TKS „Opoka” Trzebinia
5NT 1/3 2018-10-20 17:00 LKS „Bank Spółdzielczy w Zatorze” Piotrowice II - KS „Gorce” Nowy Targ III
5T 1/3 2018-10-20 17:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów II - LUKS „Sobolik” Sobolów
5NS 1/3 2018-10-20 17:30 LKS „Orzeł” Wojnarowa II - GSWAL „Mikulec” Grybów II
3M 1/3 2018-10-20 19:00 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II
Prosimy osoby, które będą odpowiedzialne za wprowadzanie wyników po meczach, o kontakt e-mailowy na adres w celu ustalenia szczegółów i przekazania informacji na temat wprowadzania wyników.