Najbliższe spotkania do rozegrania
Liga Runda/
Kolejka
Termin
meczu
Mecz
5T 1/9 2018-12-13 18:00 MOKSiR Czchów - UKS „Sokół” Żabno
5NT 1/8 2018-12-14 16:30 „Power Rangers” Czarny Dunajec - KS „Gorce” Nowy Targ V
5NS 1/9 2018-12-14 17:00 GSWAL „Mikulec” Grybów II - LKS „Binarowa” Binarowa
4Z 1/9 2018-12-14 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice II - UKS „Zarabie” Myślenice II
4Z 1/9 2018-12-14 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice I - KS „Bronowianka” Kraków IV
5NT 1/9 2018-12-14 18:00 UKS „Tornado” Waksmund - ULKS „Lachowice” II
5NT 1/9 2018-12-14 18:00 LKS „Victoria” Nidek - KS „Gorce” Nowy Targ III
5NT 1/9 2018-12-14 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ V - MKS „Skawa” Wadowice III
5NS 1/7 2018-12-14 18:30 LKS „Orzeł” Wojnarowa II - KS „Start” Nowy Sącz II
3M 1/6 2018-12-14 19:00 MKS „Skawa” Wadowice - KS „Podwawelski” Kraków II
5K 1/6 2018-12-14 19:00 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - TKS „Opoka” Trzebinia II
2K 1/3 2018-12-15 11:00 KS „Bronowianka” Kraków III - KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno II
2K 1/3 2018-12-15 11:00 LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice - KU AZS Politechnika R. Rzeszów
3M 1/9 2018-12-15 11:00 „Siemacha” Kraków - KS „Bronowianka” Kraków III
5K 1/9 2018-12-15 11:00 LKS „Kłos” Olkusz - LKS „Wisła” Rząska II
5K 1/9 2018-12-15 11:00 UKS „Gryf” Gdów III - UKS „Rokicie” Szczytniki II
5K 1/9 2018-12-15 11:00 UKS „Gryf” Gdów II - KS „Jordan” Kraków
5K 1/9 2018-12-15 11:00 KS „Bronowianka” Kraków V - „Q Team” Kraków
3M 1/9 2018-12-15 13:00 MKS KSOS Kraków - „Semarch-Podwawelski” Kraków III
5K 1/9 2018-12-15 13:00 KS „Podwawelski” Kraków VI - SSL „Wielmożanka” Wielmoża
5K 1/9 2018-12-15 13:00 MKS KSOS Kraków III - LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko
3M 1/9 2018-12-15 14:00 MKS „Skawa” Wadowice - UKS „Zarabie” Myślenice
5NT 1/9 2018-12-15 14:00 MKS „Skawa” Wadowice II - „Power Rangers” Czarny Dunajec
2K 1/2 2018-12-15 16:00 KU AZS Politechnika R. Rzeszów - UKS „Rokicie” Szczytniki
3M 1/9 2018-12-15 16:00 GSWAL „Mikulec” Grybów - KS „Podwawelski” Kraków II
5K 1/9 2018-12-15 16:00 UKS „Rokicie” Szczytniki I - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I
4Z 1/9 2018-12-15 16:15 „Kruszbud-Gryf” Gdów - MKS KSOS Kraków II
4W 1/9 2018-12-15 17:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów - TG „Sokół” Brzesko
5NS 1/9 2018-12-15 17:30 LKS „Orzeł” Wojnarowa II - KS „Talar Team” Szczawa II
5K 1/9 2018-12-15 18:00 „Siemacha” Kraków II - LKS „Wisła” Rząska I
Prosimy osoby, które będą odpowiedzialne za wprowadzanie wyników po meczach, o kontakt e-mailowy na adres w celu ustalenia szczegółów i przekazania informacji na temat wprowadzania wyników.